Clash Of Clans Köy-Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

18

Evet arkadaşlar bu konumuzda sizlere Clash Of Clans hesap silme işlemi nasıl olur onu anlatacağım. Öncelikle bahsetmeliyim ki bu konuda hesap silme işlemi ios için özellikle anlatılacaktır. Bunun sebebi de bir önceki konumuzdaki Clash Of Clans Hesap Aktarma konusuna destek olmak için.

Clash Of Clans Köy Silme Ne İşe Yarar ?

Bu işlemin öncelikle neye faydası olacağını aktarayım size. Clash Of Clans Hesap aktarma yaparken köyümüz eğer ilerlemiş seviyelerde ise hesap aktarma işlemini gerçekleştiremiyoruz. Bu nedenle köyü silip yeni bir oyun ile başlarsak diğer gelişmiş köyü cihaza aktarabiliriz.

Clash Of Clans Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır ?

1-İlk olarak oyunu cihazımızdan siliyoruz ve karşımıza uyarı gelecektir verilerin silinmesi ile alakalı. Bu uyarıları onaylıyoruz ve Game Center ile alakalı bir silme için uyarı gelirse onu da onaylayın.

2-Ayarlar menüsünden Game Center ‘ dan çıkış yapmamız gerekiyor.

3-Ayarlar-Genel-Sıfırla yolunu takip edelim ve oyun uygulama verilerin silmek için bir seçenek göreceksiniz buna tıklayalım.

4-İşlem tamamlanıp veriler silindikten sonra cihazınız kapanıp açılacaktır. Açıldıktan sonra Game Center bağlanmak isteyecektir. Eski Game Center hesabınızı girmeyin. Yeni bir Game Center hesabı ile giriş yapın.

5-Yeni Game Center hesabına rağmen bir köy bulundu gibi uyarı gelirse iptal deyin ve onaylamayın. Aksi takdirde eski köyünüz yüklenir.

Böylelikle İOS cihazdan Clash Of Clans uygulamasını silmiş olduk. Eğer Android cihazdan da silip tekrar yüklemek isterseniz Clash Of Clans İndir etiketinden en güncel sürümü indirebilirsiniz.

Eğer Android cihaz kullanıyorsanız köyünüzü silmenize de gerek yok aslına bakarsanız. Clash Of Clans İkinci Hesap Açma konumuzda sizler için bir android cihazında nasıl birden fazla köy ile oynanır bunu anlattık. İncelerseniz bunu da çok kolay yapabilirsiniz.

[Toplam:4    Ortalama:3.8/5]

18 YORUMLAR

  1. 108 levellik coc Gmail hesabımın üstüne yanlışlıkla 1 levellik hesap geldi bu hesabı iosdan kod ile aktarmıştık iosda kkaydi var ama telefona bir reset atsam ooyun gidecek. Yani oyun androidde kayitli degil nasil kaydedebilirim lutfen yardim edin…

  2. Arkadaşlar bir tane koy alicam ama arkadaştan kodu vermiyor başka bir cihazda zaten bağlı diyor ama nereye bağlı oldunu bilmiyoruz ama oyunu kendi telefonunda açık oynuyor nasıl alabilirim rica etsem yardimci olacak varmı

  3. benım bir gmailde clash of clans carım var onu ıphone 4s tekı bır tane hotmaile bağaldım ben simdi yenı ıphone 6s aldım ve farklı hotmail de kullanıyorum o eskı telefondan sılıp yenı telefonda kı hotmaile nasıl geçiririm oyunu

  4. Merhaba ben ıos a geçtim clash o kurdum eski android telden kodu aldım ıos a girdim ve koyunuzun üstüne 4 seviye ana binası olan koy yazıldı yeniden yazılamaz diyor 133 lvl i olan koy gitti giremiyorum yukarıda yazdığınızı uyguladım olmadı yardımcı olursanız sevinirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.