Clash Royale Hile

Clash Royale hile sayesinde oyunda bedava sandıklar, elmaslar edinebilir ve ücretsiz olarak tüm kartları açabilirsiniz. Clash Royale oyunu Supercell yapımcıları tarafından yapılan ve herkes tarafından çok sevilen oyunlardan bir tanesi. Oyunda en üst arenaya çıkmak ve kartları bulmak zor olabiliyor. Kartları bulduktan sonra da onları seviye atlattırmak bir hayli uğraştırıcı. Bunun yerine artık Clash royale hilesi kullanarak oyunu kolayca oynayabilirsiniz. Clash Royale PVP server da sizler için hile açısından güzel bir yöntem olabilir. Şimdi sizlere Clash Royale oyununda yapılabilecek hile yöntemlerini aktaracağız.

İlgili Konu: Clash Of Clans Hile

Clash Royale Hile (APK)

clash royale hile

clash royale hile

Clash Royale oyununda hile yapmak istiyorsanız verilen linkten oyunu indirmeden önce yapmanız gereken şey oyunu verileri ile birlikte uygulamalar kısmından silmek olacaktır. Bunu yapmadan önce oyununuzun mail hesabınız ile bağlı yada Game Center hesabına bağlı olup olmadığından emin olun. Bu işlemi yaparken bir sorun olursa hesabınızı mail hesabınız ile geri kolaylıkla getirebilirsiniz. Oyunu sildikten sonra verdiğimiz linkten oyunu indirin ve indirmiş olduğunuz APK dosyasından hileli oyunun kurulumunu başlatın. Oyunun kurulumu bittikten sonra oyunun ikonundan oyunu başlatabilirsiniz.

Clash Royale Hile İndir

Clash Royale PVP Server Hilesi

clash royale pvp server

clash royale pvp server

Clash Royale PVP Server normal oyundan farklı bir şekilde çalışır. Normal oyundaki hesabınız ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Oyunu zevk için oynayabilirsiniz. Bu oyunun sunucusu bireysel kişiler tarafından kurulur ve aynı Clash Royale oyunudur ancak oyundaki kart çıkma oranları veya altın durumlarını oyun sahibine bağlıdır. Bizde sizlere her şeyi sınırsız olan ve şuan için sorunsuz çalışan bir PVP server öneriyoruz. Bu oyunu zevk için oynayabilirsiniz ancak serverın bir garantisi bulunmuyor. Bugün oynadığınız oyun yarın kapanmış olabilir bunu da unutmayalım.

Clash Royale PVP Server

Clash Royale Kaynak Oluşturucu Hile

Clash Royale kaynak oluşturucular ise aslında diğer sitelerin milleti kandırarak reklamlardan kazanmaya çalıştığı bir yöntem diyebiliriz. Bu tarz sistemler sizleri olduğunca sitede dolaştırarak reklamlardan para kazanmaya çalışırlar. Bu tarz bir hile örneğini aşağıdaki linkte sizlerle paylaştık. Tabi bu hilenin fonksiyonlarını sistemden kaldırdık. Normalde kullanıcı adı vs yazıldığında sanki hesabınıza yeşil taş ve altın yükleniyor gibi gözüküyordu ancak biz deneme olarak sizlere göstermek için bu sistemi kurduk. Arkadaşlarınıza şaka yapmak için kullanabilirsiniz. Bu tarz sitelere güvenmemeniz gerektiğini belirtmek isteriz.

Clash Royale Hile (ÖRNEK)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)
Loading...

Yorum yap