Clash Royale APK İndir

0

Uygulama Görselleri

Clash Royale apk son sürüm versiyonunu sitemizden güncel olarak APK şeklinde indirebilirsiniz. Supercell tarafından çıkan bu oyuna sende başlamak istiyorsan hemen Clash Royale indir sende aramıza katıl. Oyunu oynamak tamamı ile ücretsiz olup yapmanız gereken tek şey Clash Royale APK dosyasını verdiğimiz linkten indirmek olacak. Oyunu bizde bizzat test ettik ve yine Supercell’den beklenildiği gibi çok güzel bir şekilde hazırlanmış olan oyun diyebiliriz. Supercell’in diğer bir oyunu olan Clash Of Clans oyununa da buradaki linkten ayrıca ulaşabilirsiniz.

Oyunu kendimizde bizzat test ettik ve diğer strateji oyunlarından biraz daha farklı olmuş. En yakın oyun tarzı olarak şununla benzetebiliriz. Çağ savaşları oyununu bilir misiniz bilmem. Sürekli enerjiye göre birlikte gönderebiliyorsunuz vs. Bunun gibi iksir var ve sürekli asker yolluyorsunuz. Eğer iksir biterse asker yollayamazsınız. Rakibin ana kulesini yıkarsanız direk oyunu kazanırsınız. Birliklerin yanı sıra büyü niteliğinde atışlarda yapabiliyorsunuz.

Bunların yanı sıra oyunda karakterleri geliştirebiliyorsunuz ve savaşlardan sonra sandıklar düşüyor. Bu sandıkların içerisinden yeni birlikler çıkabiliyor. Oyun gayet zevkli ve farklı bir oyun olmuş. Tutmuş olan oyununun ardından benzeri bir oyun ile Boom Beach ile karşımıza çıkmıştı ancak şimdi kendisini tekrarlamayarak çok daha güzel bir oyun yapmış diyebiliriz.

Clash Royale Özellikleri

● Dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak oyucularla çekiş ve onların Kupalarını al
● Ödüllerin kilidini açmak, güçlü yeni kartlar toplamak ve hâlihazırda bulunanları yükseltmek için sandık kazan
● Rakibinin kulelerini yık ve destansı Taç sandıkları kazanmak için Taç kazan
● Clash Royale Ailesi ile birlikte en sevdiğin Clash birlikleri, büyüleri ve savunmalarından oluşan kart koleksiyonu oluştur ve bunları yükselt
● Rakiplerini yenmek için nihai Savaş Destesini oluştur
● Birden fazla Arenada ilerleyerek tepeye tırman
● Bir Klan oluşturup kartlarını paylaş ve kendi savaş topluluğunu oluştur
● Klan arkadaşların ve arkadaşlarına özel çekişme ile meydan oku
● TV Royale’den en iyi çekişmeleri izleyerek farklı savaş taktikleri öğren

Clash Royale APK İndir

Clash Royale APK dosyasını verilen linkten indirdikten sonra indirmiş olduğunuz dizinden APK dosyasını bulup oyunun kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Oyun kurulumundan herhangi bir problem ile karşılaşırsanız bizlere yorum atarak yardım isteyebilirsiniz.

Clash Royale APKClash Royale HileGoogle Play Store

[Toplam:1    Ortalama:2/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.