Clean Master 5.10.8 APK İndir – Son Sürüm

Konuya puan ver!

Clean Master indir ve telefonun eskisinden çok daha hızlı olsun. Clean Master uygulaması cihazınızın gereksiz dosyalardan kurtulmasını sağlar ve bunun yanı sıra gereksiz çalışan programları engeller. Bununla birlikte cihazınız çok daha hızlı çalışmaya başlar. Eğer telefonunuzu çok kullanıyor ve bir çok uygulama var ise bir o kadar gereksiz dosyalar ve zararlı dosyalar birikme ihtimali bir o kadar artıyor. O nedenle Clean Master uygulaması sizler için mükemmel bir telefon hızlandırma uygulaması olabilir.

Clean Master Apk Nasıl Yüklenir ?

Eğer Clean Master uygulamasını cihazınıza yükledi iseniz indirdiğiniz dosya dizinine giderek apk dosyasına tıkladıktan sonra yüklemeye başlayabilirsiniz ancak önce bilgisayarınıza indirdi iseniz cihazınızı bilgisayara bağlayıp apk dosyasını SD kartına yüklememiz gerekiyor ve yüklediğimiz dizine giderek aynı şekilde apk dosyasımızı çok rahat bir şekilde android işletim sistemli cihazımıza yükleyebiliriz.

Clean Master Özellikleri

Gereksiz dosya temizleme

Hafıza arttırma

Güvenlik ve gizlilik

Uygulama yöneticisi

Uygulama Görseli

Clean-Master-İndir

 

Uygulamayı verilen linklerden kolaylıkla indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz ancak dilerseniz uygulamayı Google Play Store adresinden de indirmeniz mümkün.

İndirGoogle Play

Yorum yap