Cloud Chasers Android Oyunu Yayımlandı

0

Android oyunlar içerisinde bir çok tarz oyun var ancak Cloud Chasers tarzı bir oyunu rastlamak gerçekten çok zor diyebiliriz. Sizi farklı moda sokup farklı diyarlara götürebilecek nadir oyunlardan bir tanesi. Küçük bir aileye çıkışı bulabilmeleri için bulutların üzerinden rehberlik edip onlara yardım etmeniz gerekiyor. Bu oyun içinde tam olarak 5 farklı ölümcül tuzaklarla kurulu olan çöl bulunuyor. Bu ufak ve masum aileyi çölden çıkarmak hiç de o kadar kolay olmayacak şimdiden söyleyebiliriz. Aileyi güvenli bir şekilde zorlu yoldan çıkarabilmek için doğru kararları akıllıca ve zamanında vermeniz gerekiyor. Kararları verirken aynı zamanda kullandığınız ekipmanlar ve kaynakları doğru zamanda kullanmalısınız. Özellikle su tüketimine dikkat ederek yolunuza göre ayarlamalar yapmalısınız.

cloud-chasers-oyunu

Oyun çıkış tarihi farklı bir tarih olarak yayımlanmıştı ancak oyun az önce kullanıcılara sunuldu ve Google Play Store üzerinden alınabilir durumda şuan. Oyunu dilerseniz buradan indirebilirsiniz.

Farklı dünyaları rastgele keşfederek yeni maceralara atılabilirsiniz ve muhteşem çölleri keşfetme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu göçü sağlamak için elinizden geleni en iyi şekilde yapmalısınız.

Belirttiğimiz gibi oyun diğer android oyunlar içerisinde bambaşka bir yere sahip ve tarz olarak da farklılık gösteriyor. Standart savaş oyunları , dövüş oyunları , futbol oyunları gibi oyunlardan sıkılmış iseniz bu oyun tam size göre olacak. Belirtilen linkten oyunu kolaylıkla indirebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.