CM Security AppLock APK İndir

CM Security AppLock APK İndir
5 (100%) 1 puan[s]

CM Security uygulama kilitleme antivirüs araştırmaları ve testleri konusunda dünyanın 1 numarası olarak nitelendirilen AV-TEST tarafından 7’inci kez dünyanın en iyi antivirüs uygulaması olarak adlandırılan Cm Security, IT güvenliği ve antivirüs araştırmaları dalında çalışmalar yapan şirketlerin tavsiye ettiği en iyi antivirüs uygulamasıdır.

Uygulama Resimleri

Şifrenizi iki defa farklı giren kişinin fotoğrafını çekerek piyasada bir ilki gerçekleştiren CM Security, Whatsapp, Skype ve benzeri bilgi içerikli uygulamalara erişmek isteyen kişileri tespit edebilmenizde size yardımcı olur.

Yüksek standartlara sahip uygulama kilitleme özelliği sayesinde özel hayatınızın sürekli olarak gizli kalmasını sağlayan CM security uygulaması, dilediğiniz uygulamayı ana ekran kilidinden farklı bir desenle kilitleyebilmenize imkan sağlayan harika bir uygulamadır.

Eğer bir ebeveynseniz çocuğunuza ara sıra telefonunuzu vermek durumunda kalabilirsiniz ve bu durumda çocuklarınızın telefonda neler yaptığını takip etmeniz gerekebilir, ancak CM Security gelişmiş çocuk kilidi aracı sayesinde çocuğunuzun hangi uygulamalara erişip hangilerine erişemeyeceğini detaylı olarak belirleyebilmenize imkan sağlar.

Kapsamlı koruma modu sayesinde sistemde gerçekleşen her türlü açığı tespit edip, bununla da yetinmeyen CM security tespit edilen bu açıkları kısa süre içerisinde onarır.

Play Store’daki en iyi telefonu bul uygulaması olan CM Security, telefonunuza uzaktan erişim sağlayabilmenizi de sağlar ve diğer ücretli antivirüs uygulamalarından 5 kat daha hızlıdır.

CM Security Uygulama Kilitleme

CM Security AppLock APK dosyasını Android cihazınıza indirdikten sonra kurulumu başlatmak için APK dosyasını indirdiğiniz dizinden bulun ve çalıştırın. Kurulum bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen uygulama ikonu ile uygulamayı kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Play Store üzerinden de edinebilirsiniz.

Cm Secutity APKGoogle Play Store

Yorum yap