Çocukların beğeniyle izlediği Rafadan Tayfa 1-2 Nisan'da Park Afyon AVM'de

Afyonkarahisar’ın simgesi Park Afyon AVM, çocuklar tarafından beğeniyle izlenen Rafadan Tayfa ekibini konuk etmeye hazırlanıyor.

  • 27 Mart 2023
  • Çocukların beğeniyle izlediği Rafadan Tayfa 1-2 Nisan'da Park Afyon AVM'de için yorumlar kapalı
  • 212 kez görüntülendi.
Çocukların beğeniyle izlediği Rafadan Tayfa  1-2 Nisan'da Park Afyon AVM'de

Afyonkarahisar’ın simgesi Park Afyon AVM, çocuklar tarafından beğeniyle izlenen Rafadan Tayfa ekibini konuk etmeye hazırlanıyor. 1-2 Nisan tarihleri arasında minik ziyaretçilerle Park Afyon’da buluşacak olan Rafadan Tayfa, sahne gösterisi, konserler, dijital oyunlar ve karaoke ile eğlenceli anlar yaşatacak. 

Zafer Bölgesi’nin en gözde alışveriş merkezi Park Afyon AVM, çocukların hayran olduğu Rafadan Tayfa’yı ağırlamak için gün sayıyor. Minik ziyaretçiler tarafından oldukça sevilen ve beğeniyle izlenen Rafadan Tayfa, 1-2 Nisan tarihleri arasında Park Afyon AVM’de birbirinden eğlenceli etkinlikler gerçekleştirecek.

Hayri, Akın, Mert, Hale, Sevim ve Kâmil’den oluşan Rafadan Tayfa, Park Afyon AVM’deki minik ziyaretçilerle eğlenceli anlar yaşamaya hazırlanıyor. Park Afyon AVM’nin -1.katında gerçekleşecek etkinliğe, 3-12 yaş arasındaki tüm çocuklar hiçbir ücret ödemeden katılabilecek. Rafadan Tayfa’nın sahne gösterisine ve konserine katılacak olan çocuklar, interaktif oyunlarla eğitici zaman geçirirken, karaoke ile de içlerindeki sanatçıyı keşfedecekler

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı