CS GO Rütbeler , Rütbe Sistemi Rehberi

Konuya puan ver!

Bu tarz bir çok oyunda olduğu gibi CS GO rütbeler ile tecrübenizi belli eden oyunlardan bir tanesi. Rank sistemi işleyişi çok da farklı gitmiyor. Aynı benzeri oyunlardaki gibi rütbe atlıyorsunuz. Dünya genelinde oynanan bu oyunda karşınıza gelen adamların ne kadar tecrübeli olup olmadığını rütbesine bakarak kolayca anlayabilirsiniz. Eğer sizde bu oyuna yeni başlayan arkadaşlardan iseniz muhtemelen rütbeler nasıl ve CS GO rütbe sembolleri hakkında bir fikriniz yok. Küçükten büyüğe şeklinde aşağıdaki resimden CS GO‘daki rütbeleri görebilirsiniz. Sizlerde hangi rütbeye sahipseniz yorum yazarak bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

CS GO Rütbeler

cs go rütbeler

Silver I

Silver II

Silver III

Silver IV

Silver Elite Master

Gold Nova I

Gold Nova II

Gold Nova III

Gold Nova Master

Master Guardian I

Master Guardian II

Master Guardian Elite

Distinguished Master Guardian

Legendary Eagle

Legendary Eagle Master

Supreme Master First Class

The Global Elite

Rütbeler yukarıda belirtmiş olduğumuz gibidir. Ayrıca sembolleri de yukarıdaki resimden kontrol edebilirsiniz.

CS GO Rütbe Nasıl Atlanır ?

CS GO’da rütbe atlamak için maç yapmanız yeterlidir. Dilediğiniz oyun modunda oynayarak rütbe atlayabilirsiniz ancak her modda aynı puanı almazsınız. Oyunda öldürdüğünüz kişi sayısına göre veya yaptığınız görevlere göre aldığınız puan değişkenlik gösterir.

CS GO Rütbeler Oyunu Etkiler Mi ?

CS GO’da rütbelerin herhangi bir etkisi yoktur. Yani rütbeniz yüksek diye herhangi bir şekilde karakter güçlü olmaz. Rütbeler yalnızca sizin tecrübenizi ve oyunu çok oynadığınızı gösterir.

 

Yorum yap