Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e büyük ilgi

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Sosyete Pazarını ziyaret ederek, kadınlara karanfil dağıttı, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

  • 12 Aralık 2022
  • Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e büyük ilgi için yorumlar kapalı
  • 195 kez görüntülendi.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e büyük ilgi

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Sosyete Pazarını ziyaret ederek, kadınlara karanfil dağıttı, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.  Ziyaretinde büyük ilgi gören Başkan Soner Çetin ile fotoğraf çektirmek için vatandaşlar adeta birbirleriyle yarıştı.

 

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ziyaret ettiği Sosyete Pazarında vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı.

 

Her hafta Yurt Mahallesi Kapalı Semt Pazarında kurulan Sosyete Pazarını ziyaret eden Başkan Soner Çetin, daha pazarın girişimde adeta sevgi çemberine alındı. Başkan Soner Çetin, tek tek karanfil dağıttığı Çukurovalı kadınların hatıra fotoğrafı çektirme isteğini de geri çevirmedi.

 

Büyük ilgi ve sevgi seli dolayısıyla pazara güçlükle giren Başkan Soner Çetin, pazarda bulunan tüm kadınlara karanfil dağıttı, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

 

Esnafın işlerinin eskisine nazaran daha sıkıntılı olduğunu bildiğini belirten Başkan Soner Çetin, “İnşallah bu sıkıntılı günleri hep birlikte aşacağız. El ele verdiğimiz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yoktur. Vatandaşlarımızdan biraz daha sabır bekliyoruz” dedi. Başkan Soner Çetin, büyük ilgiyle karşılandığı Sosyete Pazarından esnaf ve vatandaşların alkışlarıyla uğurlandı.

 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı