Da Vinci “Hayalimdeki İş” programıyla çocukları iş yaşamına taşıyor

Çocukların hayal dünyaları geliştiren, eğitici yapımları eğlenceli bir şekilde aktararak kolay öğrenme ve kişisel gelişim yolunu açan tüm dünyanın en tanınmış eğitim markası Da Vinci, yeni programı “Hayalimdeki İş“ ile “şirketleri çocuklar yönetiyor olsaydı ne olurdu?“ sorusunun cevabını arıyor.

  • 20 Ağustos 2021
  • Da Vinci “Hayalimdeki İş” programıyla çocukları iş yaşamına taşıyor için yorumlar kapalı
  • 416 kez görüntülendi.
Da Vinci “Hayalimdeki İş” programıyla çocukları iş yaşamına taşıyor

Çocukların hayal dünyaları geliştiren, eğitici yapımları eğlenceli bir şekilde aktararak kolay öğrenme ve kişisel gelişim yolunu açan tüm dünyanın en tanınmış eğitim markası Da Vinci, yeni programı “Hayalimdeki İş“ ile “şirketleri çocuklar yönetiyor olsaydı ne olurdu?“ sorusunun cevabını arıyor. Her cumartesi saat 17:30’da Da Vinci TV ekranlarında çocuklarla buluşan yapımda ünlü bir dergi, bir çikolata fabrikası ve bir emlak ajansında çalışmaya başlayan çocukları neler bekliyor? 

Altı farklı ilkokul çocuğunun başlarından geçen eğlenceli ve zorlu iş yaşamları gözler önüne serilirken, hep birlikte zaferlerine de tanıklık edilecek.  Hayal bile edemeyecekleri işlerde pratik kazandıracak bu deneyim ile çocukların gelecek ile ilgili fikirlerinde ne gibi değişikliklere yol açacak? Z kuşağının bakış açılarıyla girişimcilik ve yeteneklerin kullanımının profesyonel iş dünyasında nasıl bir deneyim kazandıracağının ve karşılık bulacağının eğlenceli şekilde aktarıldığı “Hayalimdeki İş“ programında her bir sorunun cevabı alınacak.

Çocukların hayatlarının her anında ve fark etmeden öğrenmeye eğlenerek devam etmesi için lisanslı yapımlar hazırlayan Da Vinci TV, Türkiye’de Digitürk 164. Kanal, D-Smart 127. Kanal, Türksat Kablo TV 461. Kanal, Turkcell TV+ 98. Kanal ve Türk Telekom Tivibu 126. Kanal üzerinden 24 saat HD yayınlanıyor. Da Vinci TV’nin özenle seçilmiş programlarına ve orijinal yapımlarına Da Vinci Kids mobil uygulaması üzerinden de erişilebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı