Teknoloji ve Haber Sitesi

Dalyan Marina Kafe Çeşmeliler’in hizmetine girdi

Dalyan Marina Kafe Çeşmeliler’in hizmete girdi   Sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği projelere her gün bir yenisini ekleyen Çeşme Belediye Başkanı M.

  • 02 Haziran 2022
  • 31 kez görüntülendi.
Dalyan Marina Kafe Çeşmeliler’in hizmetine girdi

Dalyan Marina Kafe Çeşmeliler’in hizmete girdi

 

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği projelere her gün bir yenisini ekleyen Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, Dalyan Marina Kafe’yi hizmete soktu. Oran, “Benim Çeşme Ailem, Deniz manzarasına karşı oturup 3 liraya çay, 9 liraya kahve içebilecek” dedi.

 

“Alaçatı Paraçatı”, “Çeşme Pahalı” algısına son vererek Çeşmeliler’i halkçı belediyecilik anlayışı ile tanıştıran Oran, belediye şirketi ÇEŞTUR’daki 9’uncu işletmeyi Dalyan Marina’da açtı. Tekke Plaj ve Restoran, Seyir et Kafe, Şifne Termal Otel Restoran, Alaçatı Kafe, Meydan Kafe, Taş İskele, Ilıca Kafe ve Değirmen Kafe’den sonra Dalyan Marina Kafe’de Çeşmeliler’in hizmete girdi. 

 

“250 gencimize 12 ay iş imkanı sağlıyoruz”

Göreve geldiği günden bu yana kentin farklı noktalarında açtığı kafeteryalar ve restoranlarla Çeşmeliler’in takdirini toplayan Oran, “Belediyemiz bünyesinde, kentimizin farklı noktalarında 9 kafeterya ve restoranı hizmete soktuk. 250 Çeşmeli gencimize, 12 ay iş imkanı sağladığımız bu işletmelerle halkımıza kaliteli hizmet veriyoruz, Çeşme pahalı algısına son veriyoruz. Toplumcu belediyecilik anlayışıyla, toplumun tüm kesimlerinin Çeşme’nin güzellikleriyle buluşmasına olanak sağlıyoruz. Benim Çeşme ailem deniz manzasında oturup 3 liraya çay, 9 liraya kahve içebilecek.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı