Demet Şener Güzellik ve Bakım Fuarı’nda

1995 yılında düzenlenen Miss Turkey'de birincilik kazanarak adını duyuran ve sonrasında kısa sürede modelliğiyle anılmaya başlayan Demet Şener, medikal estetik alanında son trendleri buluşturan Güzellik ve Bakım Fuarı’nı ziyaret etti.

  • 12 Eylül 2021
  • Demet Şener Güzellik ve Bakım Fuarı’nda için yorumlar kapalı
  • 633 kez görüntülendi.
Demet Şener Güzellik ve Bakım Fuarı’nda

1995 yılında düzenlenen Miss Turkey'de birincilik kazanarak adını duyuran ve sonrasında kısa sürede modelliğiyle anılmaya başlayan Demet Şener, medikal estetik alanında son trendleri buluşturan Güzellik ve Bakım Fuarı’nı ziyaret etti. Güzellik ve Bakım Fuarı; günlük stres ile kaybolan ışıltının hızlıca geri kazanılmasını sağlayan cilt bakım uygulamaları, acısız ve yeni nesil lazer epilasyon cihazları, hayal edilen görünüme hızla ulaşmayı sağlayan ve bölgesel yağlanma problemini azaltan inceltme teknolojileri, ameliyatsız gençlik sırrı yüz masajı yöntemleri ve sihirli maskeler, tırnak bakımı ve güzelliğini ön plana taşıyan uygulamalar, 2022 yılının saç, makyaj ve kalıcı oje trendleri ile daha birçok renkli görüntüye ev sahipliği yapıyor.

 

Kendi güzellik tüyolarını paylaşan ve fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Demet Şener, “Güzellik ile ilgili bizleri çok ilgilendiren büyük gelişmeler var. Teknolojinin hızlı ilerlemesini her zaman takip edemiyoruz ve bu noktada bu tarz fuarlarda her türlü gelişmeyi öğrenebiliyoruz. Ayrıca pandemi koşullarına uygun ve düzenli olması sebebiyle de fuarı başarılı buldum” dedi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı