Deniz Özçelik Kosova Uluslararası Film Festivali Dokufest’te Sesiyle Büyüledi

Son dönemde ‘Neylerim’ adlı bestesiyle tanınan, Altın Güvercin Beste Yarışması birincisi müzisyen Deniz Özçelik, bu yıl 20’incisi düzenlenen Kosova’daki Dokufest Uluslararası Film Festivali’nde Dhafer Youssef ile aynı sahnede performans sergiledi.

  • 18 Ağustos 2021
  • Deniz Özçelik Kosova Uluslararası Film Festivali Dokufest’te Sesiyle Büyüledi için yorumlar kapalı
  • 524 kez görüntülendi.
Deniz Özçelik Kosova Uluslararası Film Festivali Dokufest’te Sesiyle Büyüledi

Son dönemde ‘Neylerim’ adlı bestesiyle tanınan, Altın Güvercin Beste Yarışması birincisi müzisyen Deniz Özçelik, bu yıl 20’incisi düzenlenen Kosova’daki Dokufest Uluslararası Film Festivali’nde Dhafer Youssef ile aynı sahnede performans sergiledi. Deniz Özçelik, Kosova Prizren Kalesi’ndeki festival konserinde, kendi besteleri ve olağanüstü vokal performansıyla izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

 

Özçelik, Dokufest performansında İngilizce ve Türkçe bestelerinin yanı sıra türküler ve dünya pop klasiklerini harmanladı. Orman yangınlarında ölen hayvanlar için bestelediği şarkısı ‘I’m an animal’ seyirciden büyük alkış aldı.

 

Vokal dalında yüzde 100 burs kazanarak gittiği Berklee College of Music’de çok ünlü müzisyenlerle çalışan Deniz Özçelik, geçtiğimiz sene Altın Güvercin Beste Yarışması’nda En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı ve En İyi Yorumcu ödüllerinin hepsine birden layık görülmüştü.

 

Deniz Özçelik, sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Neylerim’ adlı teklisiyle dikkat çekti. Majnoon ile beraber çıkardığı parça, Serdar Ayyıldız Remix’iyle Youtube’da bir

milyon dinlenmeyi aşarak büyük beğeni toplamıştı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı