Desert Zombies Android Oyunu Tamamı İle Türkçe


Desert Zombies olarak bilinen Android oyunu artık tamamı ile Türkçe ve Android kullanıcıları için Türkleştirildi diyebiliriz. Ne demek istiyor bu diyorsanız şöyle anlatalım. Oyunda asker falan bordo bereliler , sat komandalar şeklinde. Yani yalnızca menü değilde komple her şeyi Türkçeleştirildi. Oyun denenebilecek güzel bir oyun diyebiliriz. Android kullanıcıları dilerse Google Play Store adresinden oyunu indirebilirler. Oyunun ismi Dağ Zombileri olarak geçiyor ancak uygulamanın APK’sı da sitemizde yer alıyor. Aşağıdaki konudan da oyunu indirebilirsiniz.

İlgili Makale : Dağ Zombileri APK

Oyun genel olarak bir hayatta kalma oyunu ve zombilerle savaşıyorsunuz. Zombileri yenebilmek için ekibinizi en iyi şekilde yönetmeniz gerekiyor. Ne kadar uzun süreli olarak hayatta kalırsanız o kadar iyi. Oyun bölümlerden oluşuyor belli bir zombi akını var ve o akını durdurmanız gerekiyor. Tam olarak 200 bölüm var ve bölümlerin sonrasında büyük canavarlar geliyor onları da yok ederseniz bölümü geçiyorsunuz.

Oyun kısacık bir oyun değil ve 200 bölüm olması gayet güzel olmuş diyebiliriz. Oyunda karşıdan gelen zombiler sanki PKK’ymış gibi savaşın daha zevkli oluyor. Oyunu verilen linkten indirdikten sonra kolaylıkla oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Bir Cevap Yazın