DJ’ler Dimitri Vegas & Like Mike, Alok ve KSHMR, oyuncuları ‘Reunion’ ile Free Fire’ın 4. yıldönümüne katılmaya davet ediyor

Dünyaca ünlü DJ’ler Dimitri Vegas & Like Mike, Alok ve KSHMR, FreeFire’ın 4.

  • 23 Ağustos 2021
  • DJ’ler Dimitri Vegas & Like Mike, Alok ve KSHMR, oyuncuları ‘Reunion’ ile Free Fire’ın 4. yıldönümüne katılmaya davet ediyor için yorumlar kapalı
  • 605 kez görüntülendi.
DJ’ler Dimitri Vegas & Like Mike, Alok ve KSHMR, oyuncuları ‘Reunion’ ile Free Fire’ın 4. yıldönümüne katılmaya davet ediyor

Dünyaca ünlü DJ’ler Dimitri Vegas & Like Mike, Alok ve KSHMR, FreeFire’ın 4. yıl dönümü tema şarkısı ‘Reunion’ için bir araya geldi.

 

Free Fire 4. yıl dönümü kutlamaları için dört DJ’in davetiyelerini nasıl aldığını ve partiye katılmak için nasıl hazırlandıklarını kaçırmayın, siz de DJ’lerin oyun içi karakterleri ile partiye dahil olun! 

Alok ve KSHMR, Free Fire’ın 4. yıl dönümü kutlamaları için Dimitri Vegas & Like Mike ile işbirliği yapmak üzere geri döndü

Hem Alok hem de KSHMR, son birkaç yıldır Free Fire yolculuğunun bir parçası oldular, ayrıca Free Fire için özel şarkılar da üretiyorlar. . Vale Vale ve ‘One More Round’   ile mücadelenin bir parçası oluyorlar. Bazı oyuncularımız onları karakter olarak kullanmış, onlarla takım oluşturmuş, hatta onlar tarafından mağlup edilmiş olabilir. 

28 Ağustos’ta kaçırılmaması gereken oyun içi parti ile bugünden itibaren 4. yıl dönümü kutlamalarına katılın.

Free Fire’ın 4. yıl dönümü kutlamaları – Free Fire 4nniversary olarak da bilinir.  4nniversary, dünyanın dört bir yanındaki Free Fire oyuncularından tutun, Free Fire evrenindeki oyun karakterlerine kadar başka hiçbir etkinliğe benzemeyen bir kutlama için insanları bir araya getirmeye odaklanır.

Free Fire’ın Eğitim Alanı, oyunun 4. yıl dönümü kutlamalarına özel içerikle dolduruldu. Oyuncular, 4. yıl dönümü temalı müzik partisi sahnesi kurulan alanda XX Eylül 2021’e kadar mevcut olacak projeksiyon görüntülerin ve mini oyunun keyfini çıkarabilecek. 

4. yıl dönümü oyun içi görevi 20 Ağustos – 5 Eylül 2021 tarihleri arasında olacak. Özel bir 4. yıl dönümü arayüzü, bugünden itibaren oyuncuları Free Fire’a giriş yaptıklarında karşılayacak. DJ’lerin davetini kabul edip  giriş ödüllerini, yıldönümü hediyelerini ve günlük görevleri, Yap-Boz’u, Parçalı Otomat’ı ve Hatıra Albüm’ünü kaçırmayın, yıldönümü testine de katılmayı unutmayın. 

Ayrıca, arayüzdeki Free Fire doğum günü görüntüsünün kilidini açmayı ve özel erkek paketini ücretsiz olarak almayı unutmayın. 

Tüm kutlamalar, 28 Ağustos 2021’de Free Fire’da gerçekleşecek 4. yıl dönümü partisinde sona erecek.

● Yeni bir mod – Ekip Çarpışma Kupası – 28 – 29 Ağustos tarihleri arasında olacak. Ekip Çarpışması modunda diğer takımlara karşı yarışan 4 kişilik takımlar olacak. Her takımın seviyesi, oyuncuların Ekip Çarpışması sıralamasına göre belirlenecek. Takımlar 3 maç oynayacak, maçlardaki galibiyet sayısına göre de ödüller kazanacak. Arena için kullanılan biletler alınan ödüllerin kalitesini artıracak.  Bu yüzden onları yeni mod için kullanmaktan çekinmeyin.

● Oyuncular, 28 Ağustos’ta Ekip Çarpışma Kupası hariç tüm modlarda oynanan her maçtan sonra Sihirli Küp parçaları alacak.

● Son olarak, Like Mike’ın karakteri Thiva’yı ücretsiz almak için 28 Ağustos’ta giriş yapmayı unutmayın.

 

Takvimlerinizi işaretleyin ve arkadaşlarınızı gelecek hafta sonu partiye katılmaya davet edin!

Bu işbirliği, sektördeki devleri bir araya getirerek dünyanın en iyi DJ’lerinden bazılarını dünyanın en iyi mobil oyunlarından biriyle buluşturuyor. Bu bir araya gelme ise markaları video oyunlarıyla buluşturan lider şirket Epik’in ortaklığıyla oldu.

4. yıl dönümü kutlamaları ve daha fazlası hakkında en son haberler için Free Fire’ın sosyal medya kanallarında bizi izlemeye devam edin.

Dimitri Vegas ve Like Mike Hakkında

Elektronik müzik severler ve dünya çapındaki hayranlar, Dimitri & Mike Thivaios’u yekpare kardeş ikili “Dimitri Vegas & Like Mike” ve dünya çapındaki fenomen Tomorrowland’in elçileri olarak tanıyorlar. Kardeşler elektronik müzik sahnesinin süper starları ve dünya çapındaki kalabalıkların hayranlığını kazandılar. 2015’te prestijli DJ Mag Top 100 DJs Anketinde Dünya 1 numaralı DJ’lik tacını kazanan ilk ikili olduktan sonra, ikili 2019’da tekrar tahtı ele geçirdi ve yedi yıl üst üste İlk 2’de kalmayı başardı.

Milyarlarca müzik akışı ve olağanüstü canlı performanslarının ve müzik videolarının görüntülenmesiyle birlikte sosyal medyada 25 milyondan fazla hayrana ulaşıyor. Tüm dünyada yılda yaklaşık 160 gösteri programı ile. Aynı zamanda, Smash The House ile sahnedeki en ikonik plak şirketlerinden birini yönetiyor ve Ne-Yo, Armin van Buuren, Hans gibi isimlerle işbirlikleri içeren son on yılın en önemli elektronik kayıtlarından bazılarını üretiyor. Zimmer, Martin Garrix, Diplo, Paris Hilton, Fatboy Slim, Steve Angello, Natti Natasha, Afrojack, David Guetta ve Wiz Khalifa. Kardeşlerin oyundaki en yoğun sanatçılardan ikisi olduğunu ve birlikte, dünya çapında dans sahnesine hükmetmek için gerekenlere sahip olduklarını kanıtladıklarını söylemek doğru olur.

Alok Hakkında

2019’da İngiliz dergisi DJ Mag, Alok’u dünyanın en iyi beşinci DJ’i seçti; Spotify’da Brezilyalı DJ’in platformda üç milyardan fazla akışı var. Sosyal medyada YouTube’da 70’den fazla crore görüntüsü var ve YouTube kanalında 50 lakh abonesi var; Instagram’da 2.4 crore takipçi; Facebook’ta 75 lakh ve Twitter’da 20 lakh. Aralık 2020’de Alok, 250.000’den fazla eşzamanlı izleyiciyi bir araya getiren ilk yıl sonu özel gösterisini gerçekleştirdi.

KSHMR Hakkında

Yenilikçi ve öncü bir yapımcı olan Niles Hollowell-Dhar, en iyi Berkeley, California’dan dünya çapında beğenilen bir sanatçı olan KSHMR olarak bilinir. Başlangıçta hip-hop prodüksiyonunda başlayan KSHMR’nin elektronik müziğe geçişi, 2010’daki küresel şut ‘Like A G6’daki elinden etkilendi ve kısa süre sonra ikonik plak şirketi Spinnin’ Records’un ilgisini çeken 2013 büyük oda marşı ‘Tsunami’ üzerinde çalıştı.

Garena Hakkında

Garena, önde gelen bir küresel çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. App Annie’ye göre, kendi geliştirdiği mobil battle royale oyunu olan Free Fire, 2019 ve 2020’de dünyanın en çok indirilen mobil oyunu oldu.

Garena tutkulu oyuncular tarafından yönetiliyor ve oyuncuların ne istediği konusunda benzersiz bir anlayışa sahip. Arena of Valor, Call of Duty: Mobile ve League of Legends gibi küresel ortakların hit oyunlarını dünya çapında belirli pazarlarda özel olarak lisanslar ve yayınlar. Garena, oyunlar aracılığıyla sosyal ve eğlence deneyimlerini destekleyerek topluluklarının etkileşimde bulunmasını ve etkileşimde bulunmasını sağlar. Garena aynı zamanda önde gelen bir espor organizatörüdür ve dünyanın en büyük espor etkinliklerinden bazılarına ev sahipliği yapar.

Garena, önde gelen bir küresel tüketici internet şirketi olan Sea Limited’in (NYSE:SE) bir parçasıdır. Garena’ya ek olarak, Sea’nin diğer temel faaliyetleri arasında e-ticaret kolu Shopee ve dijital finansal hizmetler kolu SeaMoney yer alıyor. Sea’nin misyonu, tüketicilerin ve küçük işletmelerin hayatlarını teknolojiyle iyileştirmektir.

Epik Hakkında

Epik, 300’den fazla video oyunu müşterisi ve yüzlerce dev eğlence markasıyla dünya çapında bir milyardan fazla oyuncu için birinci sınıf dijital öğeler ve deneyimler üretmek üzere markaları video oyunlarına yerleştiren, dünyanın önde gelen lisanslama ajansıdır. Epik ayrıca yaygın olarak, birinci sınıf lisanslı dijital koleksiyonlar, NFT’ler ve birlikte çalışabilir tescilli bir çapraz zincir teknolojisi tarafından desteklenen özel deneyimler için işbirlikleri üreten blok zinciri endüstri lideri olarak kabul edilir. Müşteriler arasında ViacomCBS, Warner Music, Garena, Tencent ve Universal bulunmaktadır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı