Doodle Army 2: Mini Militia

DoodleArmy 2: Mini Militia adlı oyun şuanda en çok beğenilen silahlı aksiyon oyunlarından birisidir. Abartılmamış ve profesyonel olmayan grafiklere sahip olsa da, oynanma biçimi ve verdiği zevk sayesinde oldukça fazla tutulmaktadır.

Geçmiş zamanlarda bilgisayarında Soldat adlı oyunu oynayanlar bilir ki, cüce boyutlardaki karakteriniz, büyük bir harita ve yine cüce rakipleriniz. İnanılmaz silah çeşitliliği. Pompalı, keleş, tabanca, testere, el bombası, parça tesirli şeyler…

Bunların hepsini bir arada toplayarak çevrimiçi olarak rakiplerinizle oynamanızı sağlayan bir oyun olan DoodleArmy 2: Mini Militia yazının başında da belirttiğimiz gibi son derece basit bir oyun.

Oyundaki amaç:

Oyuna giriş yaptığınızda belirli bir haritada belirli sayıdaki kişilerle savaşıyorsunuz. Takım, bayrak savaşı gibi seçeneklerin yanı sıra ölüm maçı adı verilen herkesin tek olduğu savaş tarzları da mevcut. Oyunda öldürme ve ölme sayısına göre birinci belirlenirken, tabii ki en çok öldürüp en az ölen birinci olmaya hak kazanıyor.

Taktik tavsiyeleri:

Oyunda hiçbir zaman kalabalık kesimlere girmeyin. Nişan alırken hedefe odaklanın ve başka birisi geldiğinde yönünü değiştirmeyin. Her zaman hedefinize kilitlenin ve ölene kadar sabredin. Sabit bir şekilde beklemeyin, ateş ederken dahi sürekli havada uçun, yerde yürüyün veya zıplayın. Hatta yuvarlanarak devam edin, yere yatın. Böylece rakibin size mermileri ve bombaları isabet ettirme yüzdesi düşerken, ölüm sayınızda azalacağı için büyük oranda başarı sağlarsınız.

Bayrak savaşları:

Burada karşı tarafın bayrağını alıp kendi bölgenize bırakmanızla yeni el başlar. Bu süre içerisinde mutlaka takım oyunu kurgulamalısınız. Tek başınıza gittiğiniz süreçlerde rakip tarafından öldürülür ve bayrağa ulaşamazsınız. Ya da aldığınız bayrağı geri kaptırarak büyük oranda vakit kaybı yaşarsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobile Legends Ligler

LoL 2016 Değerlendirme İle Tüm Sezona Göz Atın