DroidVPN – Android VPN Apk İndir

Konuya puan ver!

Uygulama Görselleri

DroidVPN, Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak geliştirilen bir VPN uygulamasıdır. DroidVPN sayesinde ülkenizdeki internet kısıtlamalarını, filtreleri ve güvenlik duvarlarını delebilir, Android işletim sistemine sahip cihazınız ile özgürce internette vakit geçirebilirsiniz. Android cihazınızla erişmeye çalıştığınız web sitesi arasında bir tünel görevi gören DroidVPN ile bilgileriniz ve kimliğiniz de gizli kalır. Hem karşı site hem de internet servis sağlayıcınızın bu siteye eriştiğinizi farketme imkanı olmaz çünkü bu seyahatiniz tamamıyla uçtan uca şifreli şekilde gerçekleştirilmektedir ve kırılması olanaksızdır.

DroidVPN uygulaması diğer VPN uygulamalarından farklı olarak trafiği ICMP üzerinden alınan bir IP aracılığıyla yaymaktadır. Bu sayede yalnızca ping göndermek için internet bağlantınız olsa ve hiçbir internet sitesine giriş yapamasanız dahi yani kısacası bir IP adresiniz olmasa dahi internette gezinebilmek için imkan tanınabilmektedir.

DroidVPN ile ilgili güncelleme duyurusu

DroidVPN uygulamasını telefonunuzda güncellemeden önce internet sitesine giriş yaparak kullanıcı adı ve şifrenizi değiştirin. Ardından güncelleme paketini indirin ve yeni güncel sürüme yeni oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapın.

Bilmeniz gerekenler

  • DroidVPN uygulamasını en son sürüme güncellediğiniz halde internete veya VPN servisine erişemiyorsanız cihazınızı yeniden başlatmanız hatta gerekmesi halinde hard reset atmanız gerekir.
  • * Bedava internet ile ilgili yorum yapıp soru soran tüm kullanıcılara ilişkin bir hatırlatma: Eğer 100 MB günlük bedava internet paketinden yararlanamıyorsanız operatörünüz bu işlemi engelliyor demektir. Lütfen bu durum için bize anlayış gösterin ve gücü elinde tutan operatörünüzün böyle bir yapılandırmaya giriştikten sonra çözümü bulmamız için bize biraz zaman verin.
  • Ücretsiz hesap günlük 100 MB ile sınırlıdır ve yalnızca ücretsiz serverlarda kullanılabilmektedir.
  • Tüm sunucuları kullanıp günlük 100 MB sınırını kaldırmak isterseniz abonelik satın almanız gerekir.
  • Eğer yapılandırılmış bir cihaz kullanıyorsanız, görev yöneticisi veya RAM yönetiminden DroidVPN uygulamasını hariç tutulanlar listesine eklemeyi unutmayın. Güvenli ve stabil çalışma için DroidVPN’nin arka planda çalışmasına izin vermeniz gerekir.

DroidVPN – Android VPN Apk

DroidVPN – Android VPN Apk  dosyasını cihazınıza verilen linklerden indirdikten sonra indirmiş olduğunuz APK dosyasını indirilen dizinden bularak uygulamanın kurulumunu başlatabilirsiniz. Kurulum bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen ikondan uygulamayı kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Play Store adresinden indirmeniz de mümkün.

DroidVPN APKGoogle Play Store

Yorum yap