EA FIFA 17’nin Futbolcu Güçlerini Açıkladı

EA Sports resmi internet sitesi aracılığı ile FIFA 2017 oyununun en güçlü ilk 50 futbolcusunun listesini paylaştı.


Yeni futbol sezonunun başlanması ile PES 2017 ve FIFA 2017 oyunlarının ne zaman çıkacağına dair sorular sorulmaya şimdiden başladı. En çok sorulan sorular arasında birde futbolcuların gücünün kaç olduğu yer almaktadır. Geçtiğimiz gün yaptığımız yazı ile en iyi futbolcunun FIFA 2017’de Cristiano Ronaldo olduğunu belirtmiş ve ikinci sırada bir puan düşük seviye ile Lionel Messi’nin olduğunu yazmıştık. EA Sports resmi internet sitesi aracılığı ile ilk 50 futbolcunun güçlerini açıkladı. Üstelik her sporcu için özel olarak üretilmiş sporcu bilgileri resimler halinde paylaşıldı.

Yayımlanan liste incelendiğinde her hangi bir değişikliği sıralama da olmadığını gördük. Geçtiğimiz gün paylaştığımız yazıda ki futbolcuların sıralaması aynı kalmış durumda. Sadece yayımlanan istede en güçlü ilk 50 futbolcu bulunmaktadır. Şimdiden yayımlanan videolar ve resimler ile FIFA 2017 tüm oyun severleri heyecanlandırdı.

FIFA 2017 severler için geri sayım başlamış durumda ve EA Sports firması önümüzde ki hafta içerisinde oyunun demo sürümünü paylaşacak. Sizlerde EA Sports’un resmi internet sitesi başta olmak üzere tüm ücretsiz uygulama indiren download siteleri aracılığı ile de oyunun demo versiyonuna ulaşabilirsiniz.

EA Sports’un paylaşmış olduğu ilk 50 futbolcu hakkında listeyi incelemek gerekirse öncelikle 50. sırada Fransız futbolcu Matuidi’nin 86 oyun puanı ile yer aldığını belirtebiliriz. 49. sırada yine 86 puan ile Marcelo bulunmakta olup tüm listede dünyanın en iyi takımlarında bulunan futbolcuların olduğu görülüyor. EA Sports’un paylaştığı resmi yazıya ulaşmak için aşağıda ki linki takip edebilirsiniz.

https://www.easports.com/fifa/fifa-17-player-ratings-top-50?utm_source

Bir Cevap Yazın