Edremit Belediyesi’nden Türkü Konseri

AYHAN ŞAHENK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE MÜZİK ZİYAFETİ   Edremit Belediyesi, yenilenen Ayhan Şahenk Kültür Merkezi salonunda Erol Batıbeki Müzik Topluluğu ile yapılan ortak organizasyonda şarkı, türkü ve popüler müzik konseri verdi.

  • 14 Aralık 2022
  • Edremit Belediyesi’nden Türkü Konseri için yorumlar kapalı
  • 189 kez görüntülendi.
Edremit Belediyesi’nden Türkü Konseri

AYHAN ŞAHENK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE MÜZİK ZİYAFETİ

 

Edremit Belediyesi, yenilenen Ayhan Şahenk Kültür Merkezi salonunda Erol Batıbeki Müzik Topluluğu ile yapılan ortak organizasyonda şarkı, türkü ve popüler müzik konseri verdi.

 

Şef Zeki Ocak yönetimindeki Erol Batıbeki Müzik Topluluğu Ayhan Şahenk Kültür Merkezi’nde müzik ziyafeti verdi. Şarkı, türkü ve popüler müziğe doyulan akşamda, katılan vatandaşlar da şarkılara eşlik etti. Edremit Belediyesi ile yapılan ortak organizasyon Altınoluk Mahallesi’nde yenilenen Ayhan Şahenk Kültür Merkezi salonunda gerçekleşti. Konser koronun İzmir Marşı’nı okuması ile tamamlandı. Salondakiler tarafından, Türk bayraklarıyla hep bir ağızdan İzmir Marşı söylendikten sonra alkışlar eşliğinde müzik dolu akşam sona erdi. Gecenin sonunda Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Gerkuş, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan adına koroya çiçek takdim ederek teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı