Emirates İle Çok Daha Uygun Fiyatlarla Seyşellere, Maldivlere Veya Mauritus’a Seyahat Edin

Hint Okyanusundaki muhteşem uçuşnoktalarını kapsayan bu inanılmaz kampanya ile soğuğu arkanızda bırakıp güneşi takip edin   Dünyanın en büyük uluslararası havayolu olan Emirates, Seyşeller, Maldivler ve Mauritus'u ziyaret etmeyi planlayan tatilseverlere harika bir kampanya sunuyor.

  • 07 Ekim 2021
  • Emirates İle Çok Daha Uygun Fiyatlarla Seyşellere, Maldivlere Veya Mauritus’a Seyahat Edin için yorumlar kapalı
  • 469 kez görüntülendi.
Emirates İle Çok Daha Uygun Fiyatlarla Seyşellere, Maldivlere Veya Mauritus’a Seyahat Edin

Hint Okyanusundaki muhteşem uçuşnoktalarını kapsayan bu inanılmaz kampanya ile soğuğu arkanızda bırakıp güneşi takip edin

 

Dünyanın en büyük uluslararası havayolu olan Emirates, Seyşeller, Maldivler ve Mauritus'u ziyaret etmeyi planlayan tatilseverlere harika bir kampanya sunuyor. 

 

Emirates yolcuları 30 Haziran 2022 tarihine kadar  gerçekleştirecekleri seyahatler için vergiler dahil Ekonomi Class’ta 829 USD’den  ve Business Class’ta 3059 USD’den başlayan fiyatlarla 16 Ekim tarihine kadar biletlerini    emirates üzerinden veya seyahat acenteleri aracılığıyla    satın alarak  bu özel kampanyadan dan yararlanabilirler.   

 

Emirates ayrıca  koltuk seçimi için sunduğu eşsiz teklifi sayesinde daha fazla  esneklik sağlıyor.

 

1 Dolar’a  Koltuk Seçimi

Emirates yolcuları, Hint Okyanusu Adaları'na yapacakları Ekonomi Class uçuşlar için emirates üzerinden  bilet   satın almaları halinde 1 Dolar’lık özel fiyat üzerinden  koltuk seçimi imkanından yararlanabilecekler. Yolcular, ister en iyi manzara için cam kenarı koltuklarını ister maksimum rahatlık için koridor yanı koltukları tercih etsinler, bu teklifle Emirates uçaklarındaki vakitlerini tam da istedikleri gibi geçirebileceksler. Bu teklif yalnızca emirates.com.tr adresinden dört yolcuya kadar satın alınan biletler için geçerlidir ve  uçuş  emirates üzerinden rezervasyon yapıldığı esnada geçerli olup,   seyahatin ilk başlangıç uçuşundan 4 gün öncesine kadar  rezerve edilmiş  olmalıdır. Bu kampanya Ekonomi sınıfında Special ve Saver kategorisindeki biletler ve Avrupadan Seyşellere, Maldivlere ve Mauritusa yapılan uçuşlar için geçerlidir. 

 

Maldivler 

Toplam 903 km'lik kıyı uzunluğuna sahip 1200'den fazla adası bulunan ve her adada tek bir tatil yeri sunan Maldivler, tatil yaparken mesafelerini korumak isteyenler için birebir. Bembeyaz kumsalların ve turkuaz rengi denizde şnorkelle dalış yapmanın tadınıçıkaran tatilseverlerünlü su üstü bungalovlarda konaklayarak tatillerini daha heyecan verici bir hale getirebilirler.

Maldivlere seyahat koşulları hakkındaki bilgilere bu bağlantıdan ulaşılabilir. 

 

Seyşeller 

Seyşelleri ziyaret etmek, yemyeşil dağlarda dolaşmak, canlı ve rengarenk pazarlarda alışveriş yapmak ve rüya gibi plajların tadını çıkarmak demektir. Bu güzel adalar topluluğu sınırlarını yeniden açarak dünyanın her yerinden misafirlerini hiçbir aşılanma koşulu olmadan ağırlamaya başladı. 

Seyşeller'e seyahat koşulları hakkındaki bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

 

Mauritius

Kuzeyindeki cıvıl cıvıl Grand Baie'den güneyindeki palmiye ağaçlarıyla örtülü huzur veren St Félix plajına kadar çeşitli güzelliklerle dolu Mauritus, deniz tatili yapmak isteyenlerin gidebileceği dünyanın en iyi yerlerinden biridir. 

Mauritus'un kumsallarını ziyaret etmek isteyen her yaştan tatilseverlerin, uçuşlarından önceki 72 saat içerisinde alınmış negatif sonuçlu COVID-19 PCR testi belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor. 

Mauritius'a seyahat koşulları hakkındaki bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

Emirates ile seyahat:

Seyahat kısıtlamalarının hafiflemeye başlamasıyla birlikte, küresel uçuş ağı içerisindeki 120'den fazla  noktaya  uçuşlarını yeniden başlatan Emirates, İstanbul ile Dubai arasında 17 sefer düzenlemektedir. Havayolunun merkezi olan Dubai, ziyaretçilerin  sağlık ve güvenliğini sağlamak amacıyla aldığı kapsamlı ve etkili tedbirleri onaylayan Dünya Seyahat ve Turizm Konseyinden (WTTC) Güvenli Seyahat onayı  alan dünyanın ilk şehirlerinden biri olmuştur. 

Stressiz seyahat

Birinci önceliği yolcularının sağlık ve mutluluğu olan Emirates, yolculuğun her adımında kapsamlı bir dizi güvenlik tedbiri aldı. Havayolu ayrıca temassız teknoloji uygulaması sayesinde dijital doğrulama olanaklarını geliştirerek yolcularına IATA Travel Pass uygulamasını daha çok kullanma olanağı sunuyor. 

Emirates, koşulların çok çabuk değiştiği bu dönemde yolcuların ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürün ve hizmetlerle sektöre liderlik etmeye devam ediyor. Havayolu, sunduğu çoklu risk içeren seyahat sigortasının devamı niteliğindeki daha cömert ve esnek rezervasyon politikaları ile ve yolcu sadakat programının üyelerine  millerini ve statülerini korumalarına yardımcı olarak müşteri hizmetleri girişimlerini bir adım ileriye taşıdı.

Yolculara kendi ülkelerinde hükümetin en güncel seyahat kısıtlamalarını kontrol etmelerini ve seyahat ettikleri noktalardaki seyahat gereklilikleri hakkında bilgi sahibi olmaları tavsiye edilmektedir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı