En Uzun Gece olan Kış Gün Dönümünü Anker Nebula ile Film Gecesi Yaparak Değerlendirin

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, kullanıcılarını karanlığın en uzun yaşandığı 21 Aralık gecesinde uzun soluklu bir film gecesine davet ediyor.

  • 15 Aralık 2022
  • En Uzun Gece olan Kış Gün Dönümünü Anker Nebula ile Film Gecesi Yaparak Değerlendirin için yorumlar kapalı
  • 242 kez görüntülendi.
En Uzun Gece olan Kış Gün Dönümünü Anker Nebula ile Film Gecesi Yaparak Değerlendirin

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, kullanıcılarını karanlığın en uzun yaşandığı 21 Aralık gecesinde uzun soluklu bir film gecesine davet ediyor. Seyir zevkini zirveye çıkaran Anker Nebula projeksiyon cihazları, yılın en uzun gecesinde konforu evlere taşıyor.

 

Kış aylarının yaklaşmasıyla geceler daha çok uzamaya başlarken, gündüz vakitleri ise kısalıyor. Kış gündönümü olarak adlandırılan 21 Aralık gecesinde ise bu durum en uç noktasına ulaşıyor. Yaklaşık 15 saat süren karanlığın olduğu 21 Aralık, bir film gecesi yapmak sevilen film serilerini bir oturuşta bitirmek ya da yeni sezonu gelen favori dizileri izlemek için adeta biçilmiş kaftan. Yılın en uzun gecesinien verimli, eğlenceli ve heyecanlı geçirmenin yolu ise Anker’in eğlenceyi büyüten çok yönlü taşınabilir projeksiyon cihazlarından geçiyor. Bulunduğu ortamı dilediğiniz atmosfere dönüştürebilen Anker Nebula projeksiyon cihazları, yılın en uzun gecesinde kullanıcılarını sinemanın ve dizilerin büyülü dünyasına götürecek. Her bütçeye uygun birbirinden farklı modelleriyle kullanıcılarla buluşan Anker Nebula, eğlenceyi büyütmek için geri sayıma başlamış durumda. 

 

En uzun gecede eğlenceyi dev ekrana taşıyın

Anker Nebula projeksiyon cihazları, 21 Aralık gecesindeseyir zevkini zirveye çıkararak evinizi ya da bulunduğunuz ortamı film gecesine uygun hale getirmeyi başarıyor. İster tek başınıza olun ister arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle, tek yapmanız gereken şey ne izleyeceğinize karar vermek. Gerisi Anker Nebula projeksiyon cihazlarının maharetinde…

 

Taşınabilir ve kompakt tasarımlara sahip projeksiyon cihazları her bütçeye ve ihtiyaca da hizmet etmeyi başarıyor. 200 ANSI lümen parlaklık değeri ve 854×480 çözünürlüğü bulunan Anker Nebula Apollo 6 Watt gücündeki bir hoparlörüyle bulunduğu ortamda keyifli bir sinema deneyimi yaşatmayı vadediyor. Çözünürlüğü ve otomatik netleme özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Anker Nebula Capsule II ise 8watt’lık ses sistemiyle de yüksek kalitede ses performansı sunuyor ve 100 inçe kadar görüntü yansıtabiliyor.150 inçlik ekran yansıtma özelliği ve10 Watt gücündeki iki hoparlörü bulunan Anker Nebula Mars Pro II, 500 ANSI lümen parlaklık değeriile beklentileri katlarken; yüksek hızlı otomatik odaklama teknolojisi ile ultra net bir görüntü sağlayan Nebula Cosmos Max ise dünyanın ilk 4K görüntülü 3D sesli taşınabilir sinemasını evlere getiriyor. Dolby Digital Plus ses teknolojisi ve 360 ° ‘lik çığır açan sinema sesi sunmak için optimize edilen toplamda 40 Watt gücünde 4 ayrı hoparlörüyle eğlencenin sınırlarını zorlamayı başarıyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı