Es File Explorer APK İndir

Konuya puan ver!

Uygulama Görselleri

Program ve dosyaların dizinlerine erişip gerekmesi halinde düzenlemeler yapabilmeniz konusunda size yardımcı olabilen Es File Explorer uygulaması Android Play Store’da en çok kullanılan dosya yöneticisi uygulamalarındandır. Dosyalarınız üzerinde hakimiyet kurmanız için harika bir uygulama olan Es File Explorer, uygulamaları kaldırmak, disk alanından tasarruf etmek için Google Drive, Dropbox ve benzeri dosya depolama uygulamalarıyla entegre olup senkronizasyon sağlamak ve FTP ağınıza erişebilmenizi sağlayar. Telefon ve bilgisayarınız için aynı anda kullanabileceğiniz bu uygulama ile cihazlarınız arasında dosya transferi yapmanız da çok kolaylaşır.

Es File Explorer uygulaması, eğer isterseniz telefonunuzun içerisindeki her detay klasöre kadar erişmenize imkan verip arka planda neler olup bittiğini anlamanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Diğer yandan dosyalarınızın içerisindeki fotoğrafları, videoları ve ses dosyalarını önizleyip düzenleyebilmenize imkan tanıyan Es File Explorer, 3G konusunda da size katkıda bulunabilecek bazı özelliklerle donatılmıştır.

Android işletim sistemine sahip cihazınızın içerisinde gezerken tıpkı masaüstü bilgisayarınızda olduğu gibi kopyala yapıştır, kes ve geri al gibi tüm basit ancak etkili niteliklere sahip olursunuz.

Diğer yandan ZIP veya RAR gibi klasör stlilerini açıp inceleyebilmenizi sağlayan Es File Explorer uygulaması ROOT’lu telefonunuzun root dosyalarına da erişim sağlayabilmektedir. Gizli klasör ve dosyaların da açığa çıkmasını sağlayan bu uygulama ile gözünüzden asla bir şey kaçamaz!

Es File Explorer Android dosya yönetim uygulaması bünyesindeki binlerce farklı özellik ve ayırt edici nitelikten dolayı Android kullanıcılarının en çok yüklediği uygulamalar arasında yer almaktadır, siz de yaklaşık 10 milyon kişinin kullandığı Es File Explorer uygulamasını telefonunuza indirip klasörlerinizi bir düzene sokabilirsiniz.

Es File Explorer APK İndir

Es File Explorer APK dosyasını verilen linkten indirdikten sonra indirmiş olduğunuz dizinden APK dosyasını bulup kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum bittikten sonra uygulamanın APK dosyası cihazınızın ana ekranına gelecektir. Ana ekrana gelen ikondan uygulamayı başlatıp kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Play Store adresinden de indirebilirsiniz.

Es File Explorer APKGoogle Play Store

Yorum yap