EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası Android Uygulaması

Konuya puan ver!

Günümüzde, fotoğrafçılık ve amatör fotoğraf çekimi herkes için büyük bir tutku. Özellikle kamerası kaliteli bir telefonunuz varsa, zaten amatör çekimler için daha fazlasına genellikle ihtiyaç duymuyorsunuz ve bu kamera ile hemen hemen tüm işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Bunun yanında, oldukça rahat bir biçimde bu kameralarla çektiğiniz fotoğrafları efektleyebileceğiniz, filtre ekleyebileceğiniz, sonunda ise yayınlayıp beğeni alabileceğiniz pek çok uygulama mevcut. EyeEm ise sizlere bunları satmanızı teklif ediyor ve öneriyor. Oldukça kaliteli bir fotoğraf filtreleme, düzenleme servisi olan EyeEm üzerinde, kolay bir şekilde amatör fotoğraf satıcısı olabilmeniz mümkün.

Uygulama İçinde Satın Al ve Sat

EyeEm kullanarak, dilediğiniz ve çektiğiniz fotoğrafları yayınlayıp satışa çıkarabilmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey EyeEm’e üye olmak ve fotoğraflarınızı mağazanıza koymak. Oldukça güzel bir ek gelir elde edebileceğiniz bu fotoğraflarla, yakın zamanda hem çekip hem para kazanabilmeniz zor değil.

Mağazanı Yükselt

Uygulama içi satın alma teklifleri ile aynı zamanda mağazanızın durumunu, görünürlüğünü yükseltebilir, reklamlar verebilirsiniz. Bunu yapmak da, EyeEm üzerinde oldukça basit görünüyor.

Kaliteli Filtreler

EyeEm Android uygulaması üzerinde, Instagram gibi filtreleme ve fotoğraf yayınlama uygulamalarına taş çıkaracak derecede iyi filtreler mevcut. Bunlarla çektiğiniz fotoğraflara renk ve estetik katabilir; zaten güzel olan fotoğraflarınızı çok daha güzel hale getirerek satın alınma hacimlerini arttırabilirsiniz.

Günümüzde herkes için büyük bir tutku haline gelen fotoğraf çekme merakı ve hobisinden para kazanabilmeniz EyeEm ile artık mümkün ve oldukça da kolay. Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı yükleyip fotoğraflarınızı yayınlamaya başlamak ve müşterilerin fotoğraflarınızı beğenip almasını beklemek. Google Play Store üzerinde editörün seçimi ünvanına sahip bu harika düzenleyicinin bağlantı adresi ise aşağıda.

EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası Yükle

EyeEm Android uygulamasını Google Play Store adresinden buradaki link sayesinde çok kolay bir şekilde indirebilir ve Android işletim sistemli cihazınıza kurabilirsiniz.

Yorum yap