Eylül ayında FilmBox ile Eğlence ve Animasyona Doyacaksınız!

Keyifli filmlerin adresi FilmBox'da,  Eylül ayında Cem Yılmaz’lı kahkaha tufanı Arif V 216 dahil tam 5 filmin prömiyeri izlenecek.

  • 03 Eylül 2021
  • Eylül ayında FilmBox ile Eğlence ve Animasyona Doyacaksınız! için yorumlar kapalı
  • 529 kez görüntülendi.
Eylül ayında FilmBox ile Eğlence ve Animasyona Doyacaksınız!

Keyifli filmlerin adresi FilmBox'da,  Eylül ayında Cem Yılmaz’lı kahkaha tufanı Arif V 216 dahil tam 5 filmin prömiyeri izlenecek. Cumartesi geceleri eğlenceli ve heyecanlı filmler, Pazar geceleri de animasyonlar kaliteli filmlerin adresi FilmBox ekranlarında olacak.

ARİF V 216 – 4 Eylül Cumartesi – Saat: 21:30

Cem Yılmaz imzalı Arif V 216 filmi oyuncuları arasında Ozan Güven, Zafer Algöz, Farah Zeynep Abdullah, Özkan Uğur, Ediz Hun, Mustafa Sandal, Erşan Kuneri, Seda Bakan, Özge Özberk, Kerem Alışık gibi isimler yer alıyor. Cem Yılmaz’ın GORA ve AROG filmlerinin devamı niteliğindeki Arif V 216 konusu, insan olmanın hayalini kuran Robot 216’nın (Ozan Güven) uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in (Cem Yılmaz) yanına gelip, dünyada insan gibi yaşamaya başlaması üzerine kurulu. Robot 216, sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısına alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz. FilmBox farkı ile Arif V 216 izlemek isteyen sinema severler, Perşembe gecesi ekran başında olacak. 

Küçük Kahramanlar (Gnome Alone) – 5 Eylül Pazar – Saat: 21:30

Chloe bahçe cinlerinin göründüğü gibi olmadığını keşfedince lise hayatı ve Trogg'lara karşı savaş arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Kayıp Çocuk (The Captive) – 11 Eylül Cumartesi – Saat: 21:30

Kayıp Çocuk filmi oyuncuları arasında Deadpool filmlerinden tanıdığımız Ryan Reynolds ile Lost ve Vikings dizilerinden tanıdığımız Kevin Durand da yer alıyor. Filmin öyküsünde, Cassandra'nın kaybolmasından sekiz yıl sonra gelişen bazı rahatsız edici olaylar, onun hala hayatta olabileceğine işaret eder. Polis, ailesi ve Cassandra'nın kendisi, bu olayı çözmeye çalışırlar.

Ratched ve Clank (Ratched and Clank) – 12 Eylül Pazar- Saat: 21:30

Seslendirenleri arasında Rambo ve Rocky filmlerinin efsane aktörü Sylvester Stallone’nun da yer aldığı bu güzel animasyonda, Galaksi kötü bir uzay kaptanı tarafından tehdit edildiğinde bir tamirci ve onun robot arkadaşı evreni kurtarmak için elit bir ekibe katılırlar.

Tek Gördüğüm Sensin (All I See Is You) – 18 Eylül Cumartesi- Saat: 21:30

Unutulmaz dizi Gossip Girl’ün başrol oyuncu Blake Lively’yi izleyeceğimiz Tek Gördüğüm Sensin filminin konusu, gözleri açılınca kocasıyla ilişkisi değişen ve kendileri hakkında rahatsız edici bilgiler öğrenen kör bir kadının öyküsünü anlatıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı