Facebook Hesap Açma , Facebook’a Kaydol 2019

Konuya puan ver!

Facebook hesap açma işlemi için yapmanız gereken www.facebook.com adresine girmek olacak ve ardından karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Bu formu doldurduktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere yorum atarak yardım isteyebilirsiniz. Aşağıdaki formdan yada resimden de sizden neler istendiğine bir göz atabilirsiniz. Facebook kaydolma işlemine geçmeden önce tüm bilgilere sahip olup olmadığınızı bir kontrol etmenizde fayda var. Eğer facebook hesabınızı silmek istiyorsanız buradaki konumuzu da ziyaret etmeyi unutmayınız. Yapmanız gereken işlemler tüm detayları ile birlikte anlatılmıştır.

Facebook hesap açma işleminde girdiğiniz mail şifresini bilip bilmediğinizi kontrol ediniz.

Facebook Hesap Açma

1.Adım

Öncelikle aşağıdaki formu sorunsuz bir şekilde dolduruyoruz ve “Hesap Aç” butonuna tıklıyoruz.

2.Adım

Ardından arkadaşlarını bulup ekleyebilirsiniz. Sizin mail adresinize göre ve girdiğiniz telefon numarasına göre tanıdık arkadaşları Facebook otomatik olarak bulacaktır. Dilerseniz arkadaş ekleme işlemini sonra da gerçekleştirebilirsiniz.

3.Adım

Facebook profil bilgilerinizi doldurmayı unutmayın. Bu bilgilere sizin mesleğiniz , hobileriniz , ilişki durumunuz , işiniz gibi kişisel bilgiler dahildir. Böylelikle Facebook profilinizi gören kişiler sizin hakkında daha kesin bilgilere ulaşabilecektir. Bu bilgileri gizlilik ayarlarından belirli kişilere ya da herkese de gizleyebilirsiniz.

4.Adım

Profil fotoğrafı eklemeyi unutmayın. Profil kısmından giriş yaparak Fotoğraf yükle seçeneği ile bilgisayarınızdan bir fotoğraf da yükleyebilirsiniz ya da web kameranızı kullanarak yeni bir fotoğraf da çekebilirsiniz.

Bu işlemler sırasında eğer herhangi bir problemle karşılaşırsanız bizlere yorum yazarak yardım istemekten çekinmeyin.

Yorum yap