Facebook Müşteri Hizmetleri Türkiye Numarası Var Mı ?

Konuya puan ver!

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere çoğu kullanıcının merak ettiği Facebook müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgiler sunacağım. Çoğu zaman bu tarz konulara Facebook kullanıcıları hesapları çalındığında , yada sahte hesapları açıldığında bu tarz konulara ihtiyaçları oluyor. Aslında bu tarz işlemleri müşteri hizmetleri olmadan da halledebilirsiniz ancak yinede ben müşteri hizmetleri numarasını arıyorum diyorsanız sizlere doğrudan doğruya Facebook Müşteri Hizmetleri Türkiye numarası bulunmadığını belirtmek isterim. Ancak genel olarak teknoloji konusunda yardımlar alabileceğiniz bir numaranın olduğunu söylemeliyim. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız 11870 numarasını çevirirseniz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

Facebook Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğer 11870 numaralı teknoloji destek hattını aramak istemiyorsanız öncelikle Facebook’un kendi destek hattını kontrol edebilirsiniz. Yani Facebook sitesi üzerinden yardım kısmına giriş yaparak sıkça karşılaşan sorunlar ve çözümlerinin yer aldığı sayfayı kontrol etmeniz sizin adınıza faydalı olacaktır. Facebook yardım kısmına nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız hemen sizlere kısaca anlatalım.

1- Sağ üst köşedeki ok işaretine tıklıyoruz.

facebook yardim

2-Açılan kısımdan Yardım butonuna tıklıyoruz.

facebook yardim 1

3-Ardından size uygun olan kategoriyi seçebilirsiniz.

facebook yardim 2

Size ait olan kategoriyi bulduktan sonra uygun konuyu bulmaya çalışın. Eğer tam aradığınızı bulamadıysanız bu başlığın altından bizlere yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz.

Yorum yap