Facebook Profil Resmine Şeffaf Bayrak Resmi Ekleme


Son zamanlarda olan olaylardan dolayı Facebook kullanıcıları Fransa bayrağı yada Türkiye bayrağı koymaya başladı. Kimisi Fransa’ya destek amaçlı bu fotoğrafları koyarken diğer bir yandan ise bizim ülkemizde olan olaylarda niye böyle tepki verilmediğini vurgulamak adına Türkiye bayrağı koyuyorlar. Bunların bir de üçüncü tarafı olan kısım ise dünya haritası koyma niyetindeler. Gerçekleşen olaylardan dolayı herhangi bir görüş haklıdır bile diyemiyoruz. Fransa‘da ölen masumlar , Türkiye’de olanlara göz yumulması… İki tarafta kendine göre haklı diyoruz. Sizde tepkinizi göstermek için facebook profil resmine şeffaf resim koymak istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Profil Resmine Şeffaf Resim Koyma

  • Profil resminize Türkiye bayrağı koymak istiyorsanız buradaki linkten giriş yaparak profil resminizi değiştirebilirsiniz.
  • Eğer Fransa bayrağı koymak istiyorsanız buradaki linkten girerek Fransa bayrağı koyabilirsiniz.
  • Genel bir dünya haritası için ise buradaki linki kullanabiliriz.

Düşünceler ne olursa olsun önce insanlık…

Bir Cevap Yazın

7 Yorum Yapıldı

  • Facebook Ankara ve Diyarbakır saldırıların da Türk bayrağı koymamasına tepki olarak, Facebook profil fotosuna Türk bayrağı koymama sebep olmuştur.(admin tarafından düzenlendi)

    • Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan ve Türkiye çıkarlarını gözeten herkesin bayrağıdır. Taviz vermek bölünmeye götürdüğü kadar aşırı milliyetçilikte bölünmeye götürür. Laz olan bu Türk bayrağı ama ben Laz’ım derse ne olacak ? Ben TÜRK’ÜM ama Türkiye bayrağı derim.

  • fransız bayrağı fransa bayrağı değil fransız bayrağı da türk bayrağı nasıl türkiye bayrağı oluyor anlamadım. insanı sinir ediyorsunuz.

    • Fransız bayrağı sadece fransızları temsil ediyor Türk bayrağı sadece türkü değil bütün milletimindir