FB Yandex iOS Ne Zaman Çıkacak ?

FB Yandex iOS uygulamasını iPhone , iPad kullanan kullanıcılarda merakla bekliyor. Takımını destekleyen taraftarlar için FB Yandex iOS ne zaman çıkacak ?


FB Yandex İndir linkinden Android için indirebilirsiniz. FB Yandex Mobil dün akşam Android cihazlar için kullanıma sunuldu ve herkes uygulamayı Google Play Store adresinden indirebildi. Fenerbahçe Yandex Android konusu için linki tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde bir çok Fenerbahçeli taraftar takımını en iyi şekilde destekleme imkanı buldu. Takımınızı desteklemek için çok kolay bir şekilde uygulamayı indirebilir ve akıllı telefonunuzda internette gezinmek için kullanabilirsiniz. Peki iOS için FB Yandex ne zaman çıkacak ?

Fenerbahçe Yandex Reklamı izlemek için linke tıklayın.

Fenerbahçe Yandex Tarayıcısı İle Para Kazanıyor Mu ?

fb-yandex

FB Yandex iPhone İçin Çıkacak mı ?

FB Yandex iOS uygulaması ile de aynı şekilde takımınızı destekleyebilecek ve takımınız hakkında son gelişmeleri öğrenebileceksiniz. Fenerbahçe ve Yandex ile yapılan anlaşmaya göre yapılan bu browser sayesinde takımınızın son maç sonucu , lig durumu gibi özet bilgilere sahip olabileceksiniz ancak FB Yandex iOS çıkıp çıkmayacağı konusunda net bir bilgi verilmedi. Buna rağmen genel olarak uygulamalar işletim sistemleri farklı olarak 1 hafta içinde yayımlanır. Android işletim sisteminde dünya yayımlandı ve kısa süre içerisinde iOS içinde yayımlanmasını bekliyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.