Fenerbahçe Yandex Android Uygulaması Ne Zaman Çıkacak ?

FB Yandex Browser Android uygulaması çok yakında Fenerbahçe taraflarına özel olarak çıkacak ve takımını destekliyorsan sende FB Yandex Browser Android indir ve kullanmaya başla.


Uygulama ÇIKTI. Fenerbahçe Yandex İndir linkinden uygulamayı indirebilirsiniz.
İlgili Diğer Makale : Fenerbahçe Yandex Tarayıcısı İle Para Kazanıyor Mu ?
Fenerbahçe Yandex Browser Android cihazınızda kullanabileceğiz bir arama motoru olacak. Eğer takımınızı destekliyorsanız ve internette dolaşırken yardımda bulunmak istiyorsanız Fenerbahçe Yandex Browser ideal bir seçim olacaktır. Fenerbahçe ile Yandex arasında yapılan sponsorluk anlaşmasından sonra takıma ait bir yandex browser kurulmasına da karar verildi. Bu anlaşmaya göre çok yakında yandex browser kullanıcılara sunulacak.

İlgili Makaleler: FB Yandex Mobil Nasıl Kullanılır ?

Fenerbahçe Yandex iOS Ne Zaman Çıkacak ?

Fenerbahçe Yandex Browser Ne Zaman Çıkacak ?

fb-yandex

 

Fenerbahçe Yandex Browser uygulaması tüm taraftarlar tarından merakla bekleniyor çünkü bu uygulamayı kullanarak hem koyu taraftarlığını göstermek istiyorlar hemde takımlarına destek olmak istiyorlar. Alınan bilgilere göre FB yandex browser uygulaması 18 Eylül günü Google Play Store mağazalarında indirilebilir durumda olacak. Eğer şuan dan takımınıza destek olmak istiyorsanız yandex browser yerine https://www.yandex.com.tr/fb adresine girerek takımınızı destekleyebilirsiniz. Şuan için takımınızı böyle desteklerken uygulama çıktığında uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.