Fenerbahçe Yandex Tarayıcı İle Para Kazanıyor Mu ?

Fenerbahçe Yandex tarayıcı ile Fenerbahçe ne kadar kazanıyor hiç merak ettiniz mi ?


Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Yandex uygulaması çıkmıştı Android cihazlarda bildiğimiz üzere. Bu tarayıcı Fenerbahçe taraftarlarına özel yapılmış bir tarayıcı ve Fenerbahçe ile ilgili bir çok bilgiye bu tarayıcı sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın tasarımı da gayet Fenerbahçe taraftarlarının beğeneceği cinsten ancak en güzel nokta ise Fenerbahçe hakkında anlık bilgilere çok kolay ulaşabiliyorsunuz ki oda şöyle Fenerbahçenin son maç sonucu, puan durumu veya önemli haberler gibi bütün bilgiler elinizde. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı iseniz bilgi edinmek için çok iyi bir uygulama ancak bu FB Yandex‘in asıl amacı takıma destek olmak. Yandex ile yapılan anlaşmaya göre uygulama üzerinden yapılan aramalarda Fenerbahçe para kazanıyor.

Fenerbahçe Yandex’ten Fenerbahçe Ne Kadar Kazanıyor ?

Fenerbahçe Yandex uygulaması sayesinde her aramanın sonucunda 0,003$ bir kazancı oluyor Fenerbahçenin şuan için ortalama 0,009 kuruş demek Türk Parası ile. Günde yalnızca 40 arama yapmış olsanız yıllık olarak 36$ yani yine ortalama 100 TL gibi bir rakam kazandırmış olacaksınız. Şimdi Fenerbahçenin 1 milyon taraftarı bu uygulamayı kullanmış olsa tam olarak yıllık 100.000.000 TL takıma katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Normal bir tarayıcı kullanmak yerine yalnızca Yandex Fenerbahçe’yi kullanmanız takımınıza bu kadar büyük bir destek sağlamış oluyor.

Bir Cevap Yazın

3 Yorum Yapıldı

  • Hesabı yaparken biraz saçmalamışsınız. 0,009 TL x 40 arama/gün = günde 36 kuruş yapar. Bu arada 36’yı hem 100 katı hem de USD olarak almışsınız, ikinci kere TL’ye çevirmişsiniz 🙂 Eğer verdiğiniz arama başına 0.003 USD bilgisi doğruysa, günde 40 arama ile bir kişi 36 kuruş kazandırıyor.

    • ortalama 100 TL yıllık kazanç demişiz. yani 36 kuruş günlük ise yıllık hatta tam olarak para 131,4 TL yapar. bu rakamı 1 milyon taraftar ile çarpın dediğimiz rakam yine. Dolar değişken olduğu için 100 TL deyip geçtik. yanlış nerede ?