Fifa 16 Ultimate Team Android Oyunu Çıktı

Fifa 16 Ultimate Team Android Oyunu Çıktı

Fifa 2016 Android oyunu Google Play Store’daki yerine aldı. Oyunu hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

Fifa 16 Ultimate Team Android oyunu Google Play Store’daki yerini aldı ve beklenen oyun kullanıcıları ile buluştu. Oyun birbirinden farklı bir çok yeniliği bulunduruyor ve Android kullanıcılarını futbol zevkine boğacak gibi duruyor. Oyun şuan için iOS mağazalarında indirilebilir durumda ve çok kısa süre içinde Android Google Play store mağazasında da indirilebilir durumda olacak. Oyunu hemen verilen linklerden kolaylıkla indirebilir ve oynayabileceksiniz.


İlgili Makale : Fifa 16 Android Nasıl Yüklenir ?

İlgili Makale : Fifa 16 Kasma Sorunu Çözümü

 

Fifa 2016 Ultimate Team Yenilikleri

Fifa 2016 Ultimate Team Android oyunu bir çok yenilik ile kullanıcılarının karşına geldi. Şimdi sizi hangi yenilikler ve hangi sürprizler bekliyor biraz bunlardan bahsedelim. Grafikleri ve yenilikleri sizi çok şaşırtacak ve futbol oynama zevkini tadacaksınız.

Yeni Animasyonlar ve Hareketler

Oyunda oyuncu hareketleri , goller , kontrol seçenekleri ve daha bir çok animasyon iyileştirildi. Oyundaki Hybrid kontrol sayesinde oyunu oynarken daha iyi bir kontrol deneyimi yaşayacaksınız. Mobil cihazlarda oynanması biraz daha zor olan oyun bu yeni gelen özellikler sayesinde daha kolay oynanabilir durumda.

fifa-16-ultimate-team - android

Ultimate Team Takımını Oluştur Ve Yönet

Fifa 2016 Ultimate Team Android oyununda kendi takımınızı kurduktan sonra para kazanabilir , ticaret yapabilir , transfer yapıp muhteşem dünya yıldızlarını takımınıza kazandırabilirsiniz. Kendi takımınız , kendi oyununuz.

fifa

Yaşayan Dünya

Oyunda tam olarak 10,000 oyuncu ve 500’ün üzerinde lisanslı takım bulunuyor. Kıyasıya bir mücadeleye hazırlıklı olun. Kendi tuttuğunuz takımı alıp başarıdan başarıya koşabilir ve daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

Google Play


8 Yorum Yapıldı

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.