FIFA 18 Türkçe Spiker Özelliği İle Gelecek!

Konuya puan ver!

EA Sports’un en çok satış yapan oyunlarından olan ve neredeyse bir sezon sonraki oyunun çıkmasına rağmen halen satış rekorları kıran FIFA’nın yeni serisi olan 2018’in çıkmasına artık sayılı günler kaldı. Oyunun bilindiği üzere demo sürümü çıktı ve demo sürümünde sayılı futbol takımlarına yer verildi. Buna göre EA Sports’un müjdeli bir haber geldi ve FIFA 18 Türkçe spiker özelliği ile gelecek açıklaması yapıldı.

FIFA ile PES bilindiği üzere futbol oyunları arasında en çok satış yapan ve en kaliteli grafiklere sahip yazılımlardır. Tabi bundan seneler önce genel olarak PES daha öndeydi fakat EA Sports’un sağlam çalışmasından sonra FIFA adeta PES’e fark attı ve halen aradaki fark PES’in yapımcısı KONAMI tarafından kapatılabilmiş değil. FIFA 18 eğer bu sene yapılan açıklama gibi Türkçe spiker özelliği ile gelirse PES’e daha ciddi bir fark atacak gibi görünmektedir.

Gerçeğe En Yakın Futbol Oyunu Olacak

D&R’ın İstanbul Etiler lansmanında konuşan Electronic Arts Ürün Sorumlusu Emre Özbilen, FIFA 18 hakkında çok önemli bilgiler paylaştı ve tüm oyun severleri heyecanlandırdı. Buna göre Emre Özbilen tarafından yapılan açıklama da Cristiano Ronaldo’nun FIFA 18’e elçi olduğu ve oyunun özellikle mekanik alanlara getirilen yenilikler sayesinde gerçeğe en yakın futbol oyunu olacağı belirtildi. Emre Özbilen’in özellikle cümlesinin sonuna eklemiş olduğu gerçeğe en yakın futbol oyunu olacak ifadesi Andro Haber ekibi olarak bizi ve tüm oyun severleri heyecanlandırdı.

Türk Oyuncular İçin Çaba Sarf Ediliyor

Electronic Arts Ürün Sorumlusu Emre Özbilen tarafından yapılan açıklama da Türk oyuncularının iyi bir oyun keyfi yaşaması, daha gerçekçi bir futbol deneyimi ile karşılaşması ve daha fazla lokal içerik için çaba sarf edildiği belirtilirken bir sonraki hedeflerinin FIFA serisine Türkçe spiker özelliğinin eklemek olduğunu duyurdu. Buna göre FIFA 18’e Türkçe spiker özelliğinin gelmesi bekleniyor. Eğer ilk aşama da gelmezse EA Sports firmasının üzerinde çalışma yapması ve en kısa süre içerisinde FIFA 18 oyununa güncelleme yaparak Türk oyuncular için Türkçe spiker desteğinin sağlanması beklenmektedir. Bu sayede oyunu satın alanlar direkt Türkçe spiker ile oyunu oynayabilecek.

 

Yorum yap