FIFA Mobile Soccer

Konuya puan ver!

Oyun Görselleri

Fifa Mobile Soccer yada tam olarak Türkçe adı ile Fifa Mobil Futbol oyunu spor oyunları sevenler için muhteşem Android oyunlarından bir tanesi. FIFA’nın 15,16,17 serilerinden sonra EA Sports yeni bir oyun olan FIFA Mobile Soccer oyununu geliştirdi çünkü bu oyun tam olarak telefonlar için tasarlandı ve tüm her şeyi yapılırken telefon özellikleri göz önünde bulunduruldu. Diğer oyun serilerin kontrolleri ve boyutu tam olarak mobil için tasarlanmadığı için kullanıcılar açısından problem çıkarabiliyordu. Şuan ki oyun 100 MB’ tın altında bir oyun boyutu ile kullanıcılara makul bir mobil oyun heyecanı yaşatıyor.

Gerçekçi Bir Oyun Zevki

FIFA Mobile Soccer oyununda 30’un üzerinde lig 17 bin futbolcu ve 650 farklı takım bulunuyor. Günlük hayatta hayranı olduğunuz futbolcular ile muhteşem işlemler çıkartarak takımınızı sırtlayıp zaferden zafere koşabilirsiniz. Oyunun gerçekçiliği sayesinde şaşıracaksınız. Mobil oyun olmasına rağmen muhteşem grafikler sunan ve aynı zamanda boyutları düşük olan bir oyun.

Kendi Kadronuzu Oluşturun

Kendi tuttuğunuz takımı seçtikten sonra yeni transferler yaparak yeni bir kadro oluşturabilir ve hayali takımınızı yaratabilirsiniz. Yaptığınız bu takım ile aynı zamanda maç öncesi taktikler belirleyip maçın kaderini belirleyecek hamleler yapabilirsiniz.

Dünyaya Açılın

Eğer oyunu kendi kendinize bilgisayara karşı oynamaktan sıkıldıysanız dünyaya açılıp birliklere katılarak oyunu çevirim içi şekilde de oynayabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz muhteşem takım ile kendinizi dünyaya kanıtlamak sizin elinizde.

FIFA Mobile Soccer APK İndir

FIFA Mobile Soccer APK dosyasını verilen linklerden indirdikten sonra yapmanız gereken şey APK dosyasını indirmiş olduğunuz dizinden bularak oyunun kurulumunu başlatmak olacak. Oyunun kurulumu bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen oyun ikonu sayesinde oyunu başlatabilirsiniz. Dilerseniz oyunu Google Play Store adresi üzerinden indirmeniz de mümkün.

FIFA Mobile Soccer APKGoogle Play Store

Yorum yap