Foot Scrub İle Yorgun Ayaklara Bakım Yapmak

  • 10 Temmuz 2021
  • Foot Scrub İle Yorgun Ayaklara Bakım Yapmak için yorumlar kapalı
  • 815 kez görüntülendi.
Foot Scrub İle Yorgun Ayaklara Bakım Yapmak

Yorgun ayaklara foot scrub ile bakım yaparak belki de ayaklarınız için biraz daha iyilik yapmış olursunuz. Sporcular, sürekli ayakta durmak zorunda olan işlerde çalışanlar, yürüyüş yapanlar ve benzer pek çok aktivite de en fazla hasar görüp, yorulan ayaklarınızdır. Bunun için ayaklarınızı biraz şımartarak The Foot Factory’nin ürettiği Foot Scrub’ı deneyebilirsiniz.

Tek kullanımlık paketlerde satılan ayak maskeleri, hem az kullanımlı olduğu hem de fiyatların sık kullanmak istediğinizde fazla geleceği ürünlerdir. Fakat Foot Scrub 180 ml ayak şeklindeki sevimli ambalajı içinde bazı kampanya dönemlerin de indirimli fiyatlarıyla çok daha uyguna geliyor.

İçinde bulunan “mint” yani nane aroması sayesinde ayakları ferahlatıyor ve cildi soyup rahatlatan ceviz parçacıkları ile peeling yaparken içeriğindeki ferahlatıcı nane aroması sayesinde de cildi yumuşatıp, dinlendiriyor. Nemli ayaklarınıza masaj yaparak uyguladığınızda günün tüm yorgunluğunun hafifleyip, yavaş yavaş kaybolduğunu göreceksiniz.

FOOT FACTORY FOOT SCRUB FİYATI

Foot Scrub ürünleri piyasada pek çok marka adı altında farklı farklı fiyatlarla satılıyor. Biz deneyip memnun kaldığımız bu ürünü özellikle paylaşmak istedik. Fiyatını Gratis mağazasında 12.90 TL ye bulup aldığımız Foot Factory Foot Scrub Fiyatı, ambalajı ve ürünün içeriği ile bizim sevdiğimiz bir foot scrub oldu.

Duş ve banyo sonrası ya da haricen yorgun bir gün sonrası ayaklarınızı kaya tuzu attığınız sıcak suda bekleterek yumuşatıp, ardından Foot Factory Foot Scrub ile masaj yaparak rahatlatıp, durulayın ve kurulayın. Kullanımı kolay dilerseniz ardından nemlendirici losyonunu da kullanabilirsiniz.

FOOT FACTORY FOOT SCRUB İNCELEME

Kremsi yapısı ve içeriğindeki ceviz parçacıkları aradığımız peeling keyfini bizlere sundu. Daha önce tek kullanımlık volkanik kaya parçacıklı ayak maskesini kullanmış ve memnun kalmıştık fakat fiyatı yüzünden sürekli almak sıkıntı olabilirdi. Foot Factory Foot Scrub aynı onun gibi peeling yapıyor, aynı zamanda kremsi yapısı ile nemlendirirken mint aroması ile de ferahlık hissi veriyor ve ayakları canlandırıyor. Masaj yaparak uygulandığında ayaklardaki dinlenme hissini çok seveceksiniz.