Free Fire MAX 29 Ağustos’ta Oyun Severlerle Buluşuyor

Oyun severlere daha keyifli bir oyun deneyimi yaşatacak olan Free Fire MAX, 29 Ağustos günü piyasada.

  • 29 Ağustos 2021
  • Free Fire MAX 29 Ağustos’ta Oyun Severlerle Buluşuyor için yorumlar kapalı
  • 658 kez görüntülendi.
Free Fire MAX 29 Ağustos’ta Oyun Severlerle Buluşuyor

Oyun severlere daha keyifli bir oyun deneyimi yaşatacak olan Free Fire MAX, 29 Ağustos günü piyasada. Bağımsız bir mobil uygulama olan Free Fire MAX, gelişmiş grafikler ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Oyuncular, 29 Ağustos’tan itibaren Free Fire MAX için ön kayıt yaptırıp, ödüller kazanabilir.

Gelişmiş bir Free Fire deneyimi sunan Free Fire MAX tüm dünyadaki oyun severlerle buluşuyor. Free Fire MAX, kullanıcılara dünyanın her yerindeki birçok kişinin bildiği ve sevdiği Free Fire oyununun aynısını, ancak gelişmiş özelliklerle sunuyor.

Free Fire MAX için kullanıcı deneyimini geliştirmek çok önemli

Free Fire MAX, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara gelişmiş grafikler ve özellikler ve uygulama içi özelleştirilebilir harita özelliği ile optimize edilmiş bir Free Fire deneyimi sunuyor. Free Fire MAX, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara gelişmiş grafikler ve özellikler sunarken özelleştirilebilir harita özelliği ile aynı Free Fire içeriğini daha iyi bir deneyime dönüştürüyor.

Free Fire MAX ve Free Fire oyuncuları, kullandıkları sürümden bağımsız olarak birlikte oynayabilir

Free Fire MAX, Free Fire’ın şirket içi teknolojisi olan Firelink teknolojisi tarafından destekleniyor.

Böylece oyuncular;

● Free Fire MAX’e giriş yaparak mevcut Free Fire hesabını kullanabiliyor.

● Uygulama, hesap ilerlemesi ve oyun öğeleri dahil olmak üzere tüm hesap verilerini her iki uygulamada da senkronize edebiliyor.

 ● Tüm Free Fire oyuncularıyla, kullandıkları uygulamadan bağımsız olarak tüm oyun modlarında oynanabiliyor..

 

Free Fire MAX için ön kayıt 29 Ağustos Pazar günü başlıyor

Free Fire MAX için ön kayıtlar, 29 Ağustos Pazar gününden itibaren dünyanın dört bir yanındaki Google Play store kullanıcılarına sunulacak.

Oyuncular, Google Play store’da veya ön kayıt web sitesinde Free Fire MAX için ön kayıt yaptırabilir. Pazar gününden itibaren ön kayıt yaptıranlara ödüller verilecek.

Free Fire’ın yarınki 4. yıl dönümü oyun içi kutlamalarına katılın

Free Fire’ın 4. yıl dönümü kutlamaları yarın, 28 Ağustos’ta kaçırılmayacak bir oyun içi parti ile gerçekleşecek.

● Yeni bir mod – Ekip Çarpışması Kupası – 28 – 29 Ağustos tarihlerinde canlı olarak yayınlanacak. Arena, Ekip Çarpışması modunda diğer takımlarla karşı yarışan 4 kişilik ekiplerle oynanacak. Her takımın seviyesi, oyuncuların Ekip Çarpışması sıralamasına göre belirlenecek. Takımlar 3 maç oynayacak ve maçlardaki galibiyet sayısına göre ödül verilecek. Arena için kullanılan biletler, alınan ödüllerin kalitesini artıracak.  

● Yeni mod Ekip Çarpışması Kupası hariç tüm modlar için 28 Ağustos’ta oynanan her maçtan hemen sonra Sihirli Küp parçalarını alınabilecek.

● Son olarak, Like Mike’ın karakteri Thiva’yı ücretsiz almak için 28 Ağustos’ta Free Fire’a giriş yapabilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı