Fuzul, Zahide Yetiş ve Kadir Çöpdemir’in başrollerini paylaştığı yeni reklam filmini yayınladı.

Fuzul, sisteminin temelinde yer alan dayanışma ekonomisini tuğla metaforlu reklam filmiyle vurguluyor   Fuzul yayınladığı reklam filmiyle sisteminin temelinde yer alan dayanışma ekonomisini tuğla metaforuyla vurguladı.

  • 14 Ekim 2022
  • Fuzul, Zahide Yetiş ve Kadir Çöpdemir’in başrollerini paylaştığı yeni reklam filmini yayınladı. için yorumlar kapalı
  • 168 kez görüntülendi.
Fuzul, Zahide Yetiş ve Kadir Çöpdemir’in başrollerini paylaştığı yeni reklam filmini yayınladı.

Fuzul, sisteminin temelinde yer alan dayanışma ekonomisini tuğla metaforlu reklam filmiyle vurguluyor

 

Fuzul yayınladığı reklam filmiyle sisteminin temelinde yer alan dayanışma ekonomisini tuğla metaforuyla vurguladı. Reklam filminde, bir araya gelen onlarca ailenin güç birliğiyle ev sahibi olması işleniyor. 

 

Fuzul, Zahide Yetiş ve Kadir Çöpdemir’in başrollerini paylaştığı yeni reklam filmini yayınladı. Reklam filminde Fuzul’ün yüz binlerce kişiyi ev, otomobil ve çatılı iş yeri sahibi yaptığı dayanışma ekonomisi tuğla metaforu eşliğinde işlendi. 100’den fazla oyuncunun rol aldığı reklam filminin çekimleri iki günde tamamlandı. Öte yandan bu proje, tasarruf finansman sektörünün en fazla oyuncuyla çekilen reklam filmi oldu.  

 

Ev sahibi olmak isteyen bir ailenin elinde tuğla ile Fuzul ofisine gelmesiyle başlayan reklam filmi, onlarca ailenin koyduğu tuğlaların eve dönüşümünü anlatıyor. Alametifarika imzası taşıyan yönetmen koltuğunda Serdar Erener’in oturduğu reklam filmi, dayanışma ekonomisi ile ev sahibi olan ailelerin mutluluğuyla bitiyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı