Garanti BonusFlaş Uygulaması Sükse Yarattı


Ios ve Android mobil işletim sistemlerinde bulunan akıllı bir uygulama olarak Garanti Bankası’nın uygulamalarından bir tanesi olan BonusFlaş, son zamanların en büyük süksesini yarattı ve indirilme sayısında iki milyonu devirdiğini geçtiğimiz günlerde açıkladı. Bu rakamların bir banka uygulamasında olması ise hayli ilginç bir olay halini alabiliyor. Android üzerinde oldukça büyük bir insan kitlesi tarafından kullanılan BonusFlaş, kredi kartı ve banka kartınızı takip etmenize olanak sağlarken aynı zamanda pek çok özelliği de içerisinde bulundurması ile kullanım oranını epey arttırıyor.

Dilerseniz uygulamayı buradaki linkten Adroid cihazlar için edinebilirsiniz.

Kampanya Takibi

İki milyon hedefini Kasım 2015’ten bu yana dokuz aylık bir süreçte devirmeyi başaran Garanti BonusFlaş uygulaması, pek çok kampanya takibini yapmanızı ve oldukça kolay bir şekilde kampanyalara katılabilmenizi sağlayan, aktif ve olabildiğince güncel tutulan bir uygulama.

Borç Ödeme

Kredi kartı yahut kredi borçlarınızı ödeyebildiğiniz gibi türlü kurumlara ödeyebileceğiniz anlaşmalı borç sistemi de mevcut olan BonusFlaş uygulamasında, faturalarınızı oldukça kolay bir biçimde evden çıkmadan ödeyebilmeniz mümkün kılınıyor.

bonus uygulama

Markalarla anlaşmaları ve iş birlikleri sayesinde oldukça kısa bir sürede bu hedeflerine ulaşmayı başaran Garanti BonusFlaş’ın arkasındaki en önemli isimlerden bir tanesi olan Onur Genç; yaptığı açıklamada sadece bir milyon kullanıcıyı bir yıl içerisinde hedeflediklerini, ancak hedeflerini oldukça kısa sürede ikiye katlayabildiklerini ve bundan oldukça mutlu olduklarını dile getirdi.

Analiz ve İstatistik Sistemi

BonusFlaş uygulaması, harcamalarınızı kontrol etmenizi sağlayan bir analiz ve istatistik sistemi sayesinde; kolay bir şekilde harcamalarınızın nereye gittiğini size gösterebilmesi ile ünlü bir uygulama ve kısa süre içerisinde yeni kampanyalar, yeni fırsatlar ve geliştirilen yeni özellikler ile karşınızda olmayı hedefliyor.

Siz, bir bankacılık uygulaması olarak Garanti BonusFlaş’ın özelliklerini nasıl buldunuz?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.