Gary Oldman’dan Nicholas Cage’e, Dünyaca Ünlü Yıldızlar FilmBox Extra’da

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra, en parlak yıldızları, aksiyon, gerilim, heyecan dolu sürükleyici öykülerle birleştiren filmlerle serüvenin temposunu ekranlara taşıyor.

  • 17 Kasım 2022
  • Gary Oldman’dan Nicholas Cage’e, Dünyaca Ünlü Yıldızlar FilmBox Extra’da için yorumlar kapalı
  • 204 kez görüntülendi.
Gary Oldman’dan Nicholas Cage’e, Dünyaca Ünlü Yıldızlar FilmBox Extra’da

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra, en parlak yıldızları, aksiyon, gerilim, heyecan dolu sürükleyici öykülerle birleştiren filmlerle serüvenin temposunu ekranlara taşıyor.

 

Macera sinemasının en heyecanlı öykülerini ve dünya yıldızlarını evinize getiren film prömiyerlerini, Kasım ayında FilmBox Extra ekranlarında izleyebilirsiniz.

 

Ayna (Looking Glass) – 19 Kasım Cumartesi, Saat: 01:15

Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece ekranlara gelecek filmin başrolünü, Hollywood efsanelerinden Nicholas Cage üstleniyor. Filmin öyküsünde, küçük kızlarını trajik biçimde kaybeden Ray ve Maggie çifti, yeni bir başlangıç yapmak için bir motel satın alıp taşraya yerleşirler. Ancak Ray, motelde bazı tuhaflıkların yaşadığını fark eder. Zamanla keşfedeceği şeyler, hem taşradaki insanlarla, hem karısıyla, hem de geçmişlerinde yaşadıkları sorunlarla yüzleşmelerine neden olacaktır. 

 

44. Çocuk (Child 44) – 19 Kasım Cumartesi, Saat: 21:30

Başrolünü bir diğer Hollywood efsanesi Gary Oldman’ın üstlediği ve Cumartesi gecesi ekranlara gelecek filmde, Rus askeri polisinin gözden düşmüş bir üyesi, Stalin dönemindeki Sovyetler Birliği'nde bir dizi çocuk cinayetini araştırıyor. Filmde Gary Oldman’a İsveçli aktris Noomi Rapace ve ünlü aktör Tom Hardy eşlik ediyor.

 

1917 (1917) – 21 Kasım Pazartesi, Saat: 23:35

Beyazperdeye yansıdığı an modern klasikler arasına giren ve 3 Oscar ödülü kazanan film, Birinci Dünya Savaşı siperlerinde geçen bir öyküyü anlatıyor. Tarih, 6 Nisan 1917. Bir piyade taburu, düşman topraklarının derinliklerinde savaşmak için hazırlanıyor. 1.600 askerin doğrudan ölümcül bir tuzağa düşmesini engelleyecek bir mesaj iletmek için, iki kahraman askere zamana karşı yarışma görevi veriliyor.

 

Son Sığınak (Greenland) – 23 Kasım Çarşamba, Saat: 00:10

Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gece yarısından dakikalar sonra ekranlara gelecek filmin başrollerinde Morena Baccarin’e, Gerard Butler ve Roger Dale Floyd eşlik ediyor. Film; bir doğal afet yaşanırken hayatta kalma mücadelesi veren bir ailenin heyecanlı öyküsünü konu alıyor. 

 

Aksiyon filmlerini, kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinemaseverler, kanala VodafoneTV 16. Kanal ve Türksat KabloTV 337. Kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıca, filmbox web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 

 

SPI International, FilmBox Extra’nın yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler gibi farklı türlerde içerik sunuyor. SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı