Gear Akıllı Saatler Konusunda Merak Edilenler

Gear akıllı saatler hakkında bilmedikleriniz ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını haberimizde bulmaya çalıştık.


Samsung’un Gear S markalı ve modelli akıllı saatleri; klasik bir tasarımdan fit bir tasarıma kadar pek çok portföyü içerisinde barındırırken aynı zamanda pek çok kitleye de hitap ediyor. Genç, yaşlı demeden hemen herkes tarafından kullanılabilen bu akıllı saatler; inanılmaz derecede pratik işlevleri tarafınıza sunabilirken aynı zamanda bu işlevleri kolaylaştıracak güncellemeleri de günbegün tarafınıza sunuyor. Kısa zamanda gelecek olan Gear S3 modeli ise; Samsung’un bu sektördeki en yeni akıllı saati olacak. Ancak, duyumlar ve merak edilenler bolca… Hem bu saat, hem de önceki modelleri hakkında. Samsung, en çok merak edilen soruya geçtiğimiz günlerde bir basın bülteninde cevap verdi.

Gear S2 Üretimi Duracak mı?

Bu soru, hemen herkesin kafasını kurcalayan ve sürekli de merak edilen bir konunun sorusuydu ancak şu günlerde kesin bir cevap bulduğunu söylememiz mümkün. Gear S3’ün gelmesi ile beraber, yaptığı açıklama ile Samsung Gear S2 modelinin üretiminin durmayacağını açıkladı. Zira, Gear S3’ün boyutları büyüdüğünden, onu istemeyen insanlar hala Gear S2 kullanmak isteyebilir ve bu oldukça doğal. Dolayısıyla, özellikle tasarım farkından ötürü bu farklılığın oluşması sebebiyle Gear S2 Fit, Classic ve Sport üretimi kaldığı yerden devam edecek.

Güncellemeler Alacak

Ek olarak, Samsung yaptığı açıklamada bu cihazların da güncellemeleri kesinlikle alacağını ve zaten Gear S3’ün de Tizen Os kullanacağı için bunların eş zamanlı olabileceğini iletti. Yani, Gear S2 ile kaybedeceğiniz hemen hiçbir şey olmayacak diyebiliriz. Bu haberlerle birlikte, küçük boyutlu saatler seven insanlar için istisnai olarak Gear S2, geçtiğimiz yılın akıllı saat modeli olmasına rağmen hala çekiciliğini koruyor diyebiliriz rahatlıkla.

Siz, akıllı saat sahibi misiniz?

Bir Cevap Yazın