Genel Başkan Bedri Yalçın’dan, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, "30 Ağustos Zafer Bayramının 99.

  • 30 Ağustos 2021
  • Genel Başkan Bedri Yalçın’dan, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı için yorumlar kapalı
  • 366 kez görüntülendi.
Genel Başkan Bedri Yalçın’dan, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, "30 Ağustos Zafer Bayramının 99. yıl dönümü ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı.

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın mesajında şu ifadelere yer verdi:
“30 Ağustos zaferi, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında, yalnızca bizim değil; tüm ezilmiş ulusların, hatta tüm insanlığın, özgürlüğe, kurtuluşa, başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır.
Milletimizin özgürlük ve bağımsızlık yolundaki inanç, irade ve kararlılığını bütün dünyaya gösterdiği 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi, Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolun önemli bir mihenk taşıdır.
Ne geçmişte bu toprakları işgal etmeye izin verdik ne de gelecekte vereceğiz. 30 Ağustos Zaferi milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde bağımsızlık meşalesinin ebediyen yanacağı bir zaferdir. 30 Ağustos tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.
İstiklal mücadelemizde vatanımızı sonuna kadar savunan tüm ecdada şükranlarımı sunuyor, başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun!”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı