Gizli Ajan Grubu Spyders'in Maceraları Nickelodeon'da!

Doğayı korumak adına savaşan gizli ajan grubu Spyders’ın heyecan dolu maceraları dünyanın en sevilen çocuk eğlence kanalı Nickelodeon’da! Normal, hatta sıkıcı görünen ebeveynlerinizin aslında gizli casuslar olduğunu öğrenseniz, ne yapardınız? Tommy, Nikki ve Daniel Fisher kardeşler göl kenarındaki evlerinde ailecek tatil yaparken anne ve babalarının büyük sırrını keşfederler.

  • 12 Nisan 2023
  • Gizli Ajan Grubu Spyders'in Maceraları Nickelodeon'da! için yorumlar kapalı
  • 191 kez görüntülendi.
Gizli Ajan Grubu Spyders'in Maceraları Nickelodeon'da!

Doğayı korumak adına savaşan gizli ajan grubu Spyders’ın heyecan dolu maceraları dünyanın en sevilen çocuk eğlence kanalı Nickelodeon’da!

Normal, hatta sıkıcı görünen ebeveynlerinizin aslında gizli casuslar olduğunu öğrenseniz, ne yapardınız? Tommy, Nikki ve Daniel Fisher kardeşler göl kenarındaki evlerinde ailecek tatil yaparken anne ve babalarının büyük sırrını keşfederler.

Ebeveynlerinin doğayı tehlikeye atan suçlularla savaşan gizli ajanlar olduğunu öğrenen kardeşler, ailelerini korumak için harekete geçmeleri gerektiklerine karar verirler. “Spyders” adlı özel görev timini kuran kardeşler için heyecan hız kesmeden başlar! Bu gizli ekibin aksiyon dolu maceraları 17 Nisan Pazartesi 20:45’te sadece Nickelodeon’da!

Yayın Günü:

Pazartesi – Cuma

Yayın Tarihi: 

17/04/2023 – 12/05/2023

Yayın Saati: 

20:45

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı