Gods Of Rome – Yeni Android Mitoloji Dövüş Oyunu Geliyor


Oyunu yapımı denilince ilk akla gelen isimlerden olan Gameloft gayet profesyonel oyun yapımcılarından bir tanesi. Google Play Store’a baktığınızda en kaliteli grafiklere başarıya sahip olan yapımcılardan bir tanesi. Gods Of Rome‘dabu başarılı oyunların arasına katılacak oyunlardan birisi olacak gibi duruyor. Gameloft tarafından yakın zamanda duyurulan oyun Google Play Store adresine yerini alacak.

Gods Of Rome diye bir isim konulmuş ancak bu konuda herhalde biraz Gameloft’un kafası karışmış olacak ki karakterler tam da başlığa uymuyor. Oyunda ki ana karakterler  , Zeus , Spartacus ve Atlas . Bu kahramanlarda eski bir kötü güce karşı savaş veriyor. Şuan için oyunun hikayesi hakkında bilinenler bu kadar.

Oynanış videosunda da gördüğümüz üzere oyundaki dövüşler bire bir dövüşlerden oluşuyor gibi ve grafikleri de gerçekten muazzam. Oyunun tam olarak nasıl bir konsepte sahip olacağını pek anlayamadık ama belirttiğimiz gibi birebir dövüşler olacak gibi.

Ayırca belirtmek isteriz ki oyunda satın alma opsiyonları da olacak. Muhtemelen yine altın vs. gibi şeyler marketten satın alınabiliyor olacak. Oyun çok yakında Google Play Store’da.

Bir Cevap Yazın