Teknoloji ve Haber Sitesi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’den Yeni Yıl Mesajı

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, yeni yıla girilmesi vesilesiyle yayınladığı mesajında:   “Başarının, güzelliğin ve mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda, yeni umut ve beklentilerin oluştuğu yeni bir yıla giriyoruz.

  • 31 Aralık 2021
  • 29 kez görüntülendi.
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’den Yeni Yıl Mesajı

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, yeni yıla girilmesi vesilesiyle yayınladığı mesajında:

 

“Başarının, güzelliğin ve mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda, yeni umut ve beklentilerin oluştuğu yeni bir yıla giriyoruz. 2021 yılının muhasebesini yaparken, yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.

 

Yeni yılda huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek beklentilerimize ulaşmak için 2021 yılında olduğu gibi çok çalışacağız. Kentimizin tüm kesimleriyle birlikte el ele vererek Gölcük’ümüzü daha üst noktalara çıkarmak ve ilçemizin adını; sanat, kültür ve spor ile tüm ülkeye duyurmak için büyük bir şevkle ve azimle çalışmaya devam edeceğiz.

                                 

İlçemizin ticari yönden çekim merkezi olmasını sağlayacak, kalkındıracak ve geliştirecek daha müreffeh bir yaşama hemşehrilerimizin ulaşmasını sağlayacak projelerimizi gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; 2022 yılının barışın sevgi ve saygının, hoşgörünün tüm dünyada hâkim olduğu, kardeşlik, dayanışma birlik ve beraberlik duygularının hakim olduğu, ümitlerin ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olması dileğiyle, Gölcüklü hemşehrilerimin yeni yılını kutlar, yeni yılın ilçemize ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı