Google Asistan Launcher APK İndir

Uygulama Görselleri

Çok daha temiz bir Ana Ekran düzeni ve tek dokunuşla Google’ın yakın zaman içerisinde tüm cihazlara sunacağı Google Asistan’ına erişmeye ne dersin? Google’ın Android 4.1 (Jelly Bean) ve daha üstü sürümlere sahip cihazlar için Play Store’a eklediği Google Asistan APK uygulaması Google Asistan’ın neredeyse her türlü işlevinde size kolaylık sağlayan eşsiz bir uygulamadır.

Öğrenmek istediğiniz bilgileri doğrudan edinebilmek için ekranınızı sağa doğru kaydırın ve Google Asistan Kartları’na ulaşın.

İlgili Makale: Google Asistan hakkında daha fazla bilgi almak için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama modülüne ulaşmak için yapmanız gereken tek şey her sayfadan erişebileceğiniz arama çubuğunun üzerine hafifçe dokunmak.

Konuşarak arama yapmak için “Ok Google” deyin ve aramak istediğiniz kelime veya cümleyi sözlü olarak ifade edin. Google Launcher ne dediğinizi ve ne öğrenmek istediğinizi anlayıp sizi bilgiye ulaştıracaktır.

Alfabetik sıraya göre sıralayabileceğiniz uygulamalarınıza erişmenizi kolaylaştıracak olan Google Launcher ile hayat çok daha basit!

Uygulama önerileri sayesinde en çok kullandığınız uygulamalar arama yaparken dahi size gösterilir, diğer yandan aramalarda yapacağınız hatalar da Google Asistan Launcher tarafından giderilmeye çalışılacaktır.

google asistan apk

google asistan apk

Google Asistan APK

Google Asistan APK dosyasını indirdikten sonra indirmiş olduğunuz dizinden uygulamanın kurulumunu başlatabilirsiniz. Kurulum bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen Google Asistan Launcher ikonu ile uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Play store adresinden de edinebilirsiniz.

Google Asistan APKGoogle Play Store

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)
Loading...

Yorum yap