Google Chrome APK İndir

Konuya puan ver!

Uygulama Görselleri

Google Chrome Android , akıllı telefonunuz için kullanabileceğiniz en iyi web tarayıcılarından bir tanesi. Hatta şuan için akıllı telefonlarda en çok kullanım yüzdesine sahip olan tarayıcı Google Chrome diyebiliriz. Sizlere arayüz olarak sunduğu kolaylıklar sayesinde internette çok daha rahat bir gezinti sağlayabilirsiniz. Yeni sekmeler özelliğindeki yenilikler ile artık sekme açıp farklı sitelere giriş yapmak çok daha kolay. Eğer sizde Android cihazınız için bir tarayıcı arıyorsanız sizlere Google Chrome tarayıcısını öneririz.

Uygulamanın özelliklerine bir bakacak olursak en yeni özelliklerinden bir tane cihazlar arası senkronizasyon sayesinde diğer cihazınızda ki sekmelere çok kolay ulaşabiliyorsunuz ve günümüzün en büyük sorunlarından birisi veri kullanımından dolayı telefonun şarjının çok daha hızlı bitmesine de Google Chrome Android ile bir son verebilirsiniz. Eğer arama yaparken yazmak değilde sesli bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız sesli arama özelliğini de kullanabilirsiniz.

Google Chrome APK

Google Chrome APK dosyası Google tarafından onaylanmış bir dosya olduğundan dolayı herhangi bir şekilde sizler için tehdit unsuru içermez. APK dosyasını rahatlıkla indirip Android cihazınızda kullanabilirsiniz. APK dosyasını indirdiğiniz dizinden bularak kurulumu başlatabileceğiniz gibi uygulamayı Google Play Store adresinden de indirebilirsiniz. Uygulama yüklendikten sonra Android cihazınızın ana ekranına ikon gelecektir. Bu ikondan uygulamayı başlatabilirsiniz.

Google Translate APKGoogle Play Store

Yorum yap