[WhatsApp GIF Gönderme] Google Fotoğraflar 1.6 Güncellemesi [ Apk İndir ]

Google Fotoğraflar uygulaması son sürümü ile birlikte kullanıcılara yeni özellikler sunuyor.


Google kendi uygulaması olan Fotoğraflar için yeni güncelleme geldi ve bu güncelleme ile birlikte faydalı özellikler sunuyor. Bu uygulamaya gelen yenilikler Nexus tanıtımında ki tanıtım gecesinde belirtmişti. Uygulamada yeni bir arama ekranı geldi ve bu arama ile fotoğraflarınızın içinden belirli resmi bulabiliyorsunuz. Aradığınız resmi seçtikten sonra o fotoğraftaki kişinin diğer fotoğraflarını bulabilirsiniz ancak tabi ki bu resimdeki kişinin net bir şekilde görünür olması gerekir.

Google Fotoğraflar uygulaması için Chromecast desteği getirildi ancak henüz herkes için kullanılabilir durumda değil. Kimi kullanıcılarda Cast butonu var ancak tam olarak yayılmadı. Çok yakında bu özellikte tamamen yayılır ve güncelleme Google tarafından Google Play Store üzerinden paylaşılır.

Whatsapp GIF göndermek artık Google Fotoğraflar uygulaması sayesinde yapılabilecek. Göndereceğiniz GIF dosyasını fotoğraflar albümünüzden seçmeniz yeterli olacaktır ve GIF dosyası karşı tarafa video gibi gönderilecek.

Apk İndir

İndirme linki ile yönleneceğiniz sitedeki APK dosyası Google tarafından güvenilirliği onaylanmış bir dosyadır. Herhangi bir şekilde tehdit içermez. Android cihazınızda sorun olmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Apkmirror

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.