Google Messenger v1.5 Yenilikler İle Geldi [Apk İndir]

Google Messenger 1.5 güncellemesi ile birlikte son kullanılan iletişimleri direkt paylaşma özelliği sunuyor.


Yarın Google için çok önemli bir gün olup işlerin yoğunlaşmış olması uygulamalarının güncelleme almayacağı anlamına gelmiyor. Google Messenger uygulaması bugün 1.5 güncellemesini aldı ancak henüz Google Play Store adresinde çıkmadı. Bu yeni gele güncelleme sayesinde direk paylaşım imkanı getiriyor. Eğer bir şey göndermek istiyorsak yalnızca bir kaç dokunma ile bu işlemleri yapabiliyoruz.

Direkt paylaşma özelliği sayesinde kullanıcılar göndereceği şeyi çoklu olarak da gönderme imkanına sahip. Böylelikle bir şey göndermek istediğiniz zaman ve göndereceğiniz kişi sayısı fazla olduğunda tek tek göndermek zorunda kalmayacaksınız. Hızlı bir şekilde göndereceğiniz şeyi seçtikten sonra iletişimden kişileri işaretleyerek gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
google messenger apk indir
Google Messenger direkt paylaşma özelliğini sunan ilk Google uygulaması gibi görünüyor. Ancak bu paylaşacağınız şeyleri sosyal ortamda şuan için paylaşma özelliği yok. Bu özelliği de çok yakında bekliyoruz diyebiliriz.

Uygulamayı İndir

Aşağıdaki verdiğimiz link Google tarafından onaylanmış link olduğu için herhangi bir tehdit içermemektedir ve güvenlidir. Google Messenger apk indir işlemini verilen siteden kolaylıkla indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Versiyon: 1.5.035

Apk Mirror

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.