Google Play Filmler (Movies & TV) v3.12 APK İndir – Son Sürüm

Google Play Filmler APK indir konumuzdan güncel olarak uygulamanın sürümlerini indirebilir ve takip edebilirsiniz.


Google Play Filmler APK indir konumuz sayesinde Android işletim sistemli cihazınıza uygulamanın son sürüm halini sitemizden kolaylıkla indirebilirsiniz. Google kendi uygulamaları ile Android işletim sistemine önemli bir katkıda bulunurken şimdi de Google Play Filmler uygulaması sayesinde televizyon ve film sektörüne de bir adım atmış oldu. Güzel ve sistemli bir yapıya sahip olan uygulama sayesinde taşınabilir cihazlardan film izlemek çok daha kolay olacak.

Uygulama bizlere hem filmleri kiralayıp izlemeyi hemde satın alma seçeneğini bir arada tutuyor. Satın aldığınız filmleri cihazınıza indirebilir ve ardından internet bağlantınız olmasa bile İndirmiş olduğunuz filmleri veya dizileri izleyebileceksiniz.

Eğer istediğiniz film veya dizi satışa yada kiralanmaya sunulmamışsa film istek kısmından satışa sunulmasını istediğiniz filmi talep edebilirsiniz. Böylelikle film yada dizi hazır olduğunda size bildirim gelecek ve istediğiniz filmi kolayca satın alıp yada kiralayabileceksiniz.

Google Play Filmler İndir

Google Play Filmler uygulamasını güncel APK dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı dizinden bularak uygulamanın kurulumu da çok kolay bir şekilde yapmanız mümkün. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere yorum atarak yardım isteyebilirsiniz.

APK İndirGoogle Play'den İndir

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.