Google Play Hizmetleri APK İndir

Google Play Hizmetleri Apk İndir konumuz 10.2 güncellemesi ile yenilenmiştir.


Google Play Hizmetleri apk indir ve android işletim sistemlerine gelen güncellemelerden haberdar ol. Google Play Hizmetleri genel olarak cihazınızda bulunan uygulamaların güncellemelerini kontrol etmenizi sağlar ve ayrıca bizzat telefon için gelen güncellemeleri görüp işlem yapmanıza olanak tanır. Uygulamadaki yeniliklere göz atacak olursak aşağıdaki gibi yenilikler geldi diyebiliriz.

Uygulama Daveti

Bu yeni özellik sizlere Android veya iOS kullanıcılar ile Google üzerinden ulaşmanızı ve iletişim kurmanızı sağlıyor. Google Play Hizmetleri 8.1 sürümü sizlere mailleri düzenleyip davet etmenizi kolaylaştırıyor. Bu daveti gönderirken belirli resimler ve yazılar da ekleyebiliyorsunuz.

Ortam Harita Modu

Play Hizmetleri 8.1 ‘in sunduğu bir diğer yenilik ise Google Maps için daha basit ve düşük kalitede harita desteği sunması. Yüksek boyutlu görselleri içermemiş olması daha az veri kullanımını sağlıyor ve böylelikle internet paketleri de rahatlamış oluyor diyebiliriz.

Yakındaki Dinleyiciler

Google sizlere yakındaki cihazlar ile temel anlamda iletişimde kurmanıza olanak tanıyor. Bu özellik sizlere yakınlardaki cihaz aktif olduğunda yada bir aktiflik gösterdiğinde bildirim almanızı sağlıyor. Böylelikle yakında ki cihazlarla etkileşim içinde kalırsınız.

Google Play Oyunlar İstatistikleri

Bu ek özellik sayesinde çevrenizde ki oyun oynayanlarla daha iyi bir etkileşim halinde kalacaksınız. Kullanıcıların ve sizin oyun istatistik bilgileriniz paylaşılacak ve böylelikle farklı bir rekabet olacak.

Bu özellikler ile birlikte Google Play Hizmetleri sizlere artık iletişimi daha çok arttırmış oluyor. Bu güncelleme iletişim konusuna ağırlık verilmiş bir güncelleme diyebiliriz. Güncellemeyi Google Play Store’dan edinebilirsiniz.

Google Play Hizmetleri APK İndir

Google Play Hizmetleri 10.2 İndir (Güncel Sürüm)

Google Play Hizmetleri 8.4 İndir

Google Play Hizmetleri 8.3 İndir 

Google Play Hizmetleri 8.1 İndir

Bir Cevap Yazın

11 Yorum Yapıldı