Google Play Oyunlar v3.3 Android Ekran Videosu Çekme Özelliği İle Geldi (APK)

Google Play Oyunlar uygulaması yeni güncelleme ile birlikte hem Android ekran videosu çekme özelliği hemde Youtube Gaming üzerinden canlı yayın yapma özelliği ile birlikte geldi.

Çok KötüKötüİdare EderİyiÇok İyi (Konuya puan ver)
Loading...

Sizlere geçtiğimiz günlerden Youtube Gaming Android Canlı Yayın Yapılabilecek konumuzda Youtube Gaming’e böyle bir özellik geleceğinden bahsetmiştik. Şimdi bu özellik resmi olarak çıktı ve ekran videosu çekme özelliği ve canlı yayın yapma özelliği geldi. Bu özellik üstelik herhangi bir şekilde ekstra uygulama olmadan yapılabilecekti. Dedikleri gibi de oldu ve Google Play Oyunlar üzerinden ekran görüntü videosu çekme özelliği geldi.


Tokyo’da yapılan duyuru da kullanıcıların ve oyuncuların oynadıkları oyunu canlı yayın yapabilecekleri ve bunu Google Play Oyunlar uygulaması üzerinden yapabileceklerini anlattı. Şuan ki yapılan şey ise Youtube Gaming Google Play ‘in içinde birlikte çalışacak olması ve farklı bir uygulamadan yine destek alacak olması diyebiliriz.

Aşağıda kullanılacak temel ikonları görebilirsiniz ve bu ikonları kullanarak ekran videosu çekme özelliklerini kullanacaksınız.

ekran videosu almak

 

Attaki ikonlar ile ise daha hızlı mikron kapama açma , canlı yayını durdurma ve devam ettirme gibi özellikleri kullanabileceğiniz ikonlar yer alıyor.

ekran

Bu güncelleme ile birlikte artık Android oyuncuları ekstra bir uygulama yüklemek zorunda kalmayacaklar ve diledikleri gibi Google Play üzerinden video çekip canlı yayın yapabilecekler. Bunun öncesinde root işlemleri ile daha iyi video çekilebiliyordu ancak artık buna gerek yok diyebiliriz.

Bu güncelleme ile birlikte gelen diğer bazı yenilikler ise hataların ayıklanması ve hızlandırmaya yönelik diyebiliriz.

Google Play Oyunlar İndir

Aşağıdaki linklerden dilerseniz Google Play Store üzerinden dilerseniz APK dosyasını indirebilirsiniz. APK dosyası Google tarafından onaylanmış ve güvenilirdir. Herhangi bir şekilde tehlike içermez.

Play Store'dan İndirApk İndir


Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.